Nazor na zenske prirodzenie

Príspevok v téme: Nazor na zenske prirodzenie
ZufalaGloria

ahojte, mam taky mensi problem ktorym sa dost casto zaoberam... chcela by som vediet nazory viacerych ludi a touto formou mi to pride najlepsie, kedze som velmi hanbliva a nerozpravam sa o takych veciach s nikym. jednoducho mam velku vaginu, i vonkajsie i vnutorne pysky su nadmerne velke. odobera mi to zo sebavedomia a mam problem najst si sexualneho partnera,pretoze sa za to velmi hanbim. raz mi jeden chalan, ktoremu som sa o tom zmienila povedal,ze muzi si take veci pri sexe nevsimaju a nekladu doraz na tvar alebo velkost prirodzenia. no ja sa stale obavam ze sa mi raz za to potencionalny partner vysmeje a to by som nezniesla. preto si neviem sexualny zivot poriadne uzit. a tak prosim vas, muzske pokolenie, ako je to naozaj? vsimate si zensku vaginu?paci sa vam viac ked je velka,mala, zarastena,oholena? a moze sa stat ze ked ju uvidite prilis velku prejde vas chut na sex? prosim odpovedajte uprimne, naozaj by som sa chcela dozvediet pravdu. dakujem, vasa zufala Gloria.

ZufalaGloria

dakujem vsetkym za odpovede, naozaj mi pomohlo precitat si nazor viacerych ludi a uvazovat nad tym aj z ineho pohladu... este raz dakujem vsetkym :)

zlta

Gloria, ja ti neviem povedať, či sa to chlapom páči, či nie (asi záleží kus od kusa :) ) len ak ti môžem poradiť, nezmieňuj sa o svojich komplexoch pred partnerom. Zbytočne ho upozorníš na to, že "niečo nie je v poriadku". Poznám kopu žien, ktoré majú nejaké tie kozmetické chyby a majú sa radi aj s nimi.
Byť v pohode sama so sebou, to je najviac sexi.
Vieš, každý máme niečo. Partnerstvo nie je súťaž krásy. keď ťa ten tvoj bude mať rád, bude mať rád aj tvoje pysky, neboj :) možno sa mu to stane symbolom teba samej, možno ak sa rozídete a oveľa neskôr naďabí na ďalšiu partnerku s podobným tvarom prirodzenia, nostalgicky si zaspomína :) nerobím si srandu, aj keď to tak možno vyznieva.
Dokonalosť hľadajú len "trtkači", a takého asi nechceš...

Zenaty

Ja si myslím ze ked najdes toho spravneho chlapa nebude mu na tebe vadit nic.Niekomu sa paci viac niekomu menej.Mne sa paci decentne vyholena na pyskoch nezalezi, ale pacia sa mi viac plnsie pysky ako nic.Mam 38 rokov a som zenaty.Zelam ti vela stastia.

Denz

Brano- ako mozes napisat,ze uzka je na hanbu.....???
Sa potom necit trapne ak sa ti raz zena bude smiat za tvoje prirodzenie.

Brano2010

V ziadom pripade sa nemusis hanbit!
Prave naopak mozes byt pysna. Velka vagina alebo pysky su Sexy! Ja sam by som si zelal keby moja buduca partnerka taku mala.
Uzka , alebo mala vagina je skor na hanbu.
NAJLEPSIE - 1 Velka vagina
2 Pekne zostrihana

NAJHORSIE - 1 Mala vagina
2 Zarastena(ako prales)

AdamKrt

Ako komu, ako co sa paci. Ak uz ma zalezat, tak jedine partnera sa opytaj...

Pochybujem vsak, ze by pri sexe riesil Tvoju vaginu.

mirec333

a ak by si chcela nejakú konkrétnejšiu radu, alebo sa niečo viac spýtať, tak na mirecx333x@centrum.sk velmi rád ti odpoviem..

mirec333

ahoj gloria, môj názor je taký, že mužom sa páčia na ženách viac velké pysky, ako malé. píšem ti to aj z vlastnej skúsenosti. mňa osobne to viac vzrušuje. no a tej tvojej dilemy sa môžeš v pohode zbaviť. zbytočne sa tým trápiš a pri tom ani nevieš, ako nejakému tvojmu partnerovi týmto vyhovieš. to mi ver.))!!!

mirec333

ahoj gloria, môj názor je taký, že mužom sa páčia na ženách viac velké pysky, ako malé. píšem ti to aj z vlastnej skúsenosti. mňa osobne to viac vzrušuje. no a tej tvojej dilemy sa môžeš v pohode zbaviť. zbytočne sa tým trápiš a pri tom ani nevieš, ako nejakému tvojmu partnerovi týmto vyhovieš. to mi ver.))!!!