Prosím o radu zo štartovacou sadou na gelové nechty

Goooooo 4 it

Predám kompletnú sadu na gélové nechty aj s UV lampou 4 žiarovky aj s časovačom za 130 EUR, ak by bol záujem, tak ma kontaktujte na mail vondrova.v@gmail.com alebo telefonicky kedykoľvek 0948529915 :) Ďakujem, čo najskôr :)

bibianna

ja osobne som proti aukru lebo poznam osobne az 5 dievcat co nadavali. je to bordel. radsej si nakup to najlacnejsie z normalneho e-shopu. napr. nikashop.sk je najlacnejsi a maju dobry vyber. skus radsej tam

smeja36

ahoj ja som si tiez objednala sadu z mimiaukcie.sk a som s nou spokojna hoci je pravda ze tie gely co v nej boli, neboli nic moc ale nato aby si sa s nimi naucila robit nechty ti stacia a potom si aj tak budes musiet kupit nove gely, ja som kupila sada so 4ziarivkovou UV lampou, tri 5 ml gely, stetci, pilniky, cistic gelu, cistic stetcov, odlakovac, primer, olej na nechtovu kozicu, prasky do gelu, a kopec inych veci a nestazujem sa na to az na tie gely no ...ale aj tak si myslim ze sa to oplati...Maja :)

naj.petka

Preco by nemali byt kvalitne? Ja som si kupila sadu vo velkosklade, myslim ze je kvalitna a proste ju chcem predat, lebo nemam cas sa venovat nechtom. Ak by si mala zaujem, ozvi sa. Gel si mozes kupit podla seba. Ja som ho kupila v TASCHI