Vydrziavanie

darika

nemusia to byt len slapky,mozu to byt aj rozmaznane decka,ktore si nevedia vazit peniaze,lebo vzdy vsetko dostali.Je to len citove vydieranie.
Steven
ja poznam len tam,kde je to o milenkach.Ale v tychto pripadoch nejde o vztah
Nesmies sa jej bat.A ked ti aj prilozi noz na krk,ze odchadza,ze ju nemas rad,ze konci s tebou,tak jej len povedz,ze ked nenajde dalsieho blbecka,nech sa vrati.Len,ci potom este budes mat ty chut.

leeerka

ja este ked som chodila na strednu skolu, tak moja spoluziacka mala takeho stareho, plesateho, nechutneho "priatela", ktory jej stale kupoval veci .. tak zila si par rokov dobre, ale potom si nasla normalneho piratela a ake zvlastne, ze ako dopadla ..teraz byvaju s manzelom a deckom v prenajatom byte a luxusne handry uz nenosi ... taky velky paradox :-)
ale napr mne osobne sa casto stava, ze chlapi chcu zaposobit peniazmi a svojim majetkom ..ale tak to najviac na svete neznasam ..pretoze pre mna je taky chlap cisty uboziak,ktory si asi inym sposobom ani babu najst nevie...ale zase takych "pipeniek", ktore sa rady nechaju vydrziavat si myslim je dost .. musia lepsie hladat

Steven440

darina to si napisala dobre,paci sa mi to. Skusi jej to povedat a som zvedavy ako zareaguje. Ty poznas niaku zensku co sa takto sprava? Ja nie.

darika

Steven
tak to klobuk dolu pred tebou.Myslim,ze si jeden z mala tych,ktori si nasli poriadne vychcanu zensku.A len preto,aby si ju udrzal,tak bude platit.Toto je len zaciatok.Bud to stopni uplne,alebo to ukonci.Treba jej len povedat,ze od dnesneho dna si budes minat svoje peniaze.Kolko si minies,tolko ti ostane.odo mna necakaj nic,kym sa sam nerozhodnem.Ak sa ti nepaci,je vela takych,co ta budu financovat,ale bud si ista,ze nebudes v ich zivote jedina.

Steven440

Sme spolu druhy rok. Ano,aj ja som to chcelriesit s nou,ale neni ochotna sa o tom rozpravat. Este nikdy som nic take nezazil a ani nepocul,ze by si zena tak drzo pytala peniaze. A nema 15,ale 27.

leeerka

ak ma dievca 15 rokov, tak ju chapem, :-DD ale nie, ved dospela rozumna zena nemoze nieco take od teba pozadovat, aj ked bohuzial v dnesnom svete je to asi normalne .. ja osobne by som si nikdy takto nepytala peniaze na nic .. pretoze by som sa asi prepadla pod zem a nie este aj takym vydieranim, ze ak je peniaze nedas tak ju v jpodstate nelubis ..a vies co? urob jej to iste ..vypytaj si od nej par € na nieco ..a ak ti ich nebude chcet dat, tak jej urob scenu, ze ta nelubi :-))

jajka001_

povedz jej - zarob si a kup si. a opytaj sa jej ci ta chce pre peniaze. ako sem tam jej mozes z lasky nieco kupit. ale takto žobrat, ved to je trapne.