Oci - velke zrenicky

Monikaa s

Mne sa tiež vo svetle zväčšía zrenicky a neviem prečo. Už to mam tak dlhšiu dobu,ale nemám to odmalička. A este k tonu ma bolia oči,neviete mi niekto poradiť?

ZIIIIIIII

Autor: Zuzana
Dátum: 17.12.2013 - 13:53
Reagovať na tento príspevok

Nerob si z toho absolutne nic ja mam uz od narodenia obrovske zrenicky tak isto aj moja mama -okrem nas dvoch som nikoho ineho nestretla - duhovku mam ovele mensiu - dokonca mi ostatny ludia pripadaju smiesny:D s takou malickou "bodeckou" :-) Mne sa to paci asi by som si samu seba nevedela predsatvit s velkimi hnedimi ocami a malou zrenickou a myslim si, ze nas to dokonca robi odlisnimi :-) . Nevidim dvovod ist na nejake vysetrenie kvoli zrenickam :D ja s tim zijem cely zivot a nemam sebemensi problem prave naopak a ked si to niekto vsimne tak im to dokonca pride pekné :-). Prosim nerobte z komara somara a zbytocny rozruch :-).

me and me

no presne, ja mam tie rozsirene zrenicky na svetle, vzdy ich mam vacsie ako ostatni a to odjakziva, takze to neriesim :) nedrogujem, nepijem, nefajcim, netrpim nejakymi ochoreniami, tak to je asi moje specifikum, niekto ma vacsi nos, niekto mensi, tak co by nemohli mat ludia aj rozne velkosti zreniciek a stale to je v norme. spozornela by som, keby sa to objavilo odrazu, ze predtym ina velkost a pripadne keby jedna bola zrazu inak velka, to moze byt aj nejaka ocna/mozgova choroba za tym, ale myslim, ze to by aj vyraznejsie priznaky ten clovek pocitoval ako len inu velkost zrenicky

redka

hej citam citam o vitarianoch aj proti vitarianom atd vyberam si co sa mi hodi ... ale sama na sebe vidim ze ked napr nejem pecivo a mucne veci a komercne sladkosti tak mi je lepsie.... a momentalne sa pokusam eliminovat kandidu a tiez citim ze to ide k lepsiemu... tak neco na tom bude....

me and me

no, ja mam toho nacitaneho az az az. a cim dalej a hlbsie budes nieco rozoberat (a myslim aj vedecke clanky, nie len alternativnych nadsencov) tak zistis, ze kazda jedna teoria ma hned aj protiteoriu ;) a nic nie je len tak a nijak inak a vzdy a za kazdych okolnosti

redka

heh sorry uz si aj pripadam trapne ale teraz o tom vela citam takze preto :D pardooon :) skus aj ty neco precitat mozno zistis zaujimave veci :)

me and me

mne uz ide na nervy ze vsetko sa pripisuje premnozenej kandide. to je uz asi taky mytus ako prekyseleny organizmus a spol :)

ja mam inak rozsirene zrenicky od narodenia. som normalna a bez problemov, zdrava. a vraj mam kvoli tomu eroticky pohlad, ako mi jeden chlap povedal pred casom, takze stretavam dost vela uchylakov od mala. ale iny problem v tom nevidim