Priatel mi hovori skaredo

purblanka

neviem,či sa zmení-ale aj ja som mala podobne problémy a zmenil sa,a to nemám 20,a sme spolu polroka.Ked sme sa vzali vyfarbil sa,ale teraz vidno že sa snaží.

purblanka

presne tak-ak ti to vadí-TY musíš s tým niečo urobiť-musíš sa mu postaviť,že čo si dovoľuje.Povedz mu to,my ti pomôžeme,aby si sa odhodlala.Urob krok dopredu,dievča.Ak ta ľúbi,musí sa zmeniť,musí.

prezývka :)

priatel ti hovori skaredo? tak ho posli aj ty do ri.ti, či sa mu to bude pacit, debilovi!!!

pochval mu zuby, ze ma ako hviezdy - zlte a tak daleko od seba.. vlasy, ze si chleba natres... skus ty ho pourazat, či sa bude na tom smiat!!!

No raz by ma priatel poslal do P..e alebo podobne... LEN RAZ!

r-exona

ale on je inak uplne skvely, super mily, zlaty a stále mi hovori že ma lubi, ja to nechápem...až na tie nadávkyy, vtedy som vždy hrozne smutná

Momo283

naozaj si myslíš že má pravdu? naozaj vyzeráš ako prasa, ako brav???? a tebe samej to vadí? ak hej, tak s tým niečo urob, ALE PRE SEBA, nie pre nejakého pinprdláca čo má mozog v gaťoch!! Mne by také niečo povedal len raz, a viac nie, pretože ani kľučka od záchodových dverí by sa s ním už nerozprávala. Láska, neláska, poplačeš si (trošku sa ti očné kanáliky prečisttia ;-)) ale potom bude kľud. a naozaj kočky čo píšu podo mnou, majú kopeeeeec pravdy, čo bude z neho, aké správanie k tebe po 10tich rokoch spolužitia ??

lilien4444

Ako mozes mat vobec takeho cloveka rada? Takeho by som nakopala niekam, nieze si ho este zobrat..!!!
Ked ti take veci hovori teraz, tak co bude potom..

Sorry, ale si asi dost hlupa ked s takym clovekom vobec nieco mas.

(Ani ja nevyzeram najlepsie, ale takto by som sa veru nenechala urazat)