po vydatnom obede som K.O!

jajka001_

taku kavu by som ja nepila :)) cukor v kave neznesiem uz pár rokov, len mlieko. a z nesky mi je vyslovene zle od zaludka.

prezývka :)

lost - no bohuzial, rozdeli t sa to neda.. ked idem v praci na obed, tak bud len zjem, alebo nezjem :)

no a to je najhorsie - o 2h opat hladna.. len kebyy to na mne aj vidiet bolo!

zavislost na kave asi nehrozi.. uz 3roky ju pijem len tak - na chut... teda skôr mi chuti ta slahačka na viedenskej kave a pod... :)

lost

A co jes poobede? Neda sa to rozdelit (ten vydatny obed) do viac casti? :)

Vzdy v nedelu mam podobny problem, jendoducho tolko jedla daju na stol a nie a nie odmietnut, no oci su vzdy hladne :D

Ale je velmi zaujimave ze, po 2 hodinach po tom obede som znova hladny, doslova bez ohladu na co ci je na obed len (podla mna nezazivne) cestoviny, alebo (aj mastne) maso..

prezývka :)

Denz - bola som.
štítna je OK, všetko je OK, vraj mam len taky metabolizmus... rychle spalovanie...
ked som bola mala:) pichali mi B12, jedla som pangaminy... šeeecko marne..
darmo.. ale tak, hlavne, že som zdrava a citim sa OK.. kilečko navyse by som brala, ale pokial som zdrava, nemam z toho traumy :)

modra.. presne.. len toto som nechcela počuť :D

jajka001_

ja ked som doma, tak si po obede vzdy dam slofika, ma to tak zmohne :) ale v praci to nejde, tak si davam tu kavu
mam nizky tlak, inak by som ju nepila
inak je dobry aj zeleny caj, skus

modra

myslím, že je to fyziologické. Poobedná siesta...akurát u nás na to nie sú v práci podmienky.
Čiže neurobíš s tým nič :)