Doxybene...poradte vitaminy alebo probiotika k ATB..?

bojko 2

ake mate skusenosti pri liecbe akne s azithromycinom?ja som dnes dostala 3 balenia po 3tbl.ako dlho ste ich uzivali,ako ste sa citili pri uzivani a ako sa vam zlepsila plet?
ak sem este zabludis CH naoiš prosim ta,
dakujem

cajik

mne vravela moja, ze niekomu sa to vrati, niekomu nie.. dufam ze budem v tej druhej skupine.. zatial su to.. hmm mesiac a pol, co som bez ATB a je to ok. akurat sa mi niekedy spravia take maliiiicke cervene bodky po tvari, neviem preco. ale chvalabohu sa mi nerobi kazdy druhy den nejaka zapalena hnisava vyrazka ktora potom mizla tyzden :)

sibalka :-)

no vravela ze to uz koniec potom...uplne...ale ze vraj sa to moze vratit,ze to nevie zarucit...bojim sa ak sa to vsetko vrati,teraz mam taku custi tvar konecne

Ch

Notja teraz zacinam treti mesiac..ked sa ATB beru na akne,tak sa beru min. 3mesiace. Ja beriem kazdy 3 dni 1tbl.,cize cez tie dva dni beriem probiotika. Je to tak dobre.

cajik

hm, a potom ked doberies tie dve, tak uz by to malo byt navzdy akoze ok ?
ja som brala 20 dni, plet mam krasnu, to som 9 rokov bojovala s vyrazkami. ale sem-tam sa nieco zacne zapalovat, potriem to biodermou sebium akn, a zmizne to, ale niekedy sa bojim aby sa to celkom nevratilo. to by som sa uz asi zblaznila docista, uz fakt nemam nervy na vyrazky

sibalka :-)

praveze aj pomohli..len raz za cas je to horsie...ze pupacik...lekarka mi len povedala ked ti to nejak nerobi zle,este dva balenia vydrzis nie?...neviem,ci mam pokracovat