Ake tampony?

Príspevok v téme: Ake tampony?
smejo4ja

Ahojte dneska som použila prvý raz v živote tampón a zapáčilo sa mi to ale problém bol to tam dať a vybrať preto by som sa chcela poradiť aký by bol najhodnejší druh tampónov? ja by som chcela TAMPAX aj s aplikátorom... krámy mám prevažne slabé niekedy normálne... čo poradíte???

oliz

No ja som tiez nasurovo presla na tampony zo dna na den. Prvy den bol trosku divny, aj druhy, pokial som sa naucila spravne si ho zaviest na miesto, kde ho necitim.Pouzivam bez aplikatora, je to zbytocne.Pouzi najprv mensi-mini OB, ten sa uplne lahko zavadza a potom skus tie normal.Ja pozuivam tieto dva druhy, vymienam kazde 4 -6 hodin a pouzivam aj na noc.Odkedy mam tampon na noc, nepreteciem, s vlozkou som pretiekla kazde kramy aspon 2x.Ako poistku si dam bud malu vlozku alebo staci mi bavlnene nohavicky,lebo tampon v noci nenasiaka az tak ako cez den, tak aby som nezaspinila pradlo.Tampony vyrazne ulahcia zivot a navyse su pohodlnejsie ako vlozky, ktore sustia, drazdia pokozku, posobia inkomfortne a navyse citite ako z vas kvapka krv a neviem si to predstavit, ako 9 hodin denne v robote toto trpim :).Do toho baby, aplikator je zbytocnost, nauc sa zavadzat bez a potom uz to pojde lahko ani nebudes vediet ako!

janey1321

ja som od zaciatku menstruacie pouzivala len vlozky lebo ma k tomu tak viedla mama a tampony pouzivat bolo pre mna nemyslitelne v tej dobe ale po styroch rokoch ma to uz prestalo bavit a dneska som surovo sla kupila tampony o.b mini a to je perfektny pocit jakeby som ani nemala kramy ... sice prv som mala problem trosku zo zavedenim slo to dnu velmi lahko a prisla som uz potom nato ze ako to treba spravne robit a som na seba nastvata ze som to nevyskusala skor lebo je to perfektna vec vlozku uz nechcem ani videt kysne to medzi nohami zapacha a mat to cely den prilepene na zadku nie dakujem ... odporucam o.b :) fakt som velmi spokojna

Mirka023

69miluška, keby si si prečitala aj članok, nie len nazov, tak vieš, že tak isto ako tampony su nebezpečne aj klasicke vložky. Btw, dala si link na ten istý článok čo ja o dva prispevky nižšie.

69miluška

Hlavné prednosti:
• Normalizácia hormonálnych funkcií (vrátane redukcie váhy)
• Obnova telesných funkcií pri takých poruchách, ako napr. neudržanie moču v detskom a stareckom veku
• Upevnenie maternice po pôrode a pošvy v neskorom veku.
• Obnova a normalizácia menštruačného cyklu.
• Vstrebávanie zrastov, erózií, cýst a miómov
• Liečba neplodnosti
• Liečba prostaty, hemoroidov a krvácania z konečníka
• Všeobecné omladzovanie
• Liečba ekzémov, psoriázy a iných kožných ochorení
• Likvidácia plesní, baktérii a iných nežiaducich mikroorganizmov

luckaaaaaaaa

poipoi: skus vacsi tampon a pre istotu intimku, aby si nahodu nepretiekla... ale ak budes tampon castejsie menit, nieje mozne, aby si pretiekla:))

aluska

ako mozte verit nejakym clanom ktore napisal niekto, ktosa nevie pod ten clanok ani podpisat celym menom???to je take doveryhodne...to potom aj ja mozem napisat

soffa

ja pouzivam tampony 14rokov,hned od zaciatku a som v pohode.ziadne zapaly ani nic podobne.je dolezite dodrziavat hygienu a kazde 4 az 6 hodin vymienat....najlepsie su ob.skus najprv mini...myslim si ze nie je nic lepsie,ako v lete nosit vlozky a citit ten zapach.aj v noci sa clovek lepsie vyspi.....