Ake tampony?

Príspevok v téme: Ake tampony?
smejo4ja

Ahojte dneska som použila prvý raz v živote tampón a zapáčilo sa mi to ale problém bol to tam dať a vybrať preto by som sa chcela poradiť aký by bol najhodnejší druh tampónov? ja by som chcela TAMPAX aj s aplikátorom... krámy mám prevažne slabé niekedy normálne... čo poradíte???

Mirka023

Vložky su presne tak isto nezdrave ako tampony, ked už ste tak mudre niektore. Riešenie je kalištek alebo tie biotampony, neskušala som ani jedno, ale som velmi zvedava na to.
-odkaz odstránený-

luckaaaaaaaa

neznasam reci, ze pouzivanie tamponov je nezdrave. ved ked si davame vlozku, je to podla mna to iste-vlhko, teplo, mnozenie bakerii... takze podla mna medzi tym nieje ziadny rodiel. ano, tampony boli zle, ale v minulosti, ked mali strasne vysoku absorbcnu schopnost. teraz uz nie. su na to vyskumy,... keby boli zdraviu skodlive, ndali by ich do predaja.. takze tampony 4ewer:) su neviditelne, pohodlne, nelepia sa na zadok... a pouziovam o.b. tie su naj:)

akinom007

Nic v zlom, ale tie tampony Tampax s alikatorom..ano mozno su hygienickejsie, ale pripadaju mi uplne nekvalitne..skusili ste apson raz ten tampon v aplikatori vybrat a pozriet nan? Ved sa uplne cipkaju, taha sa z nich vata...

zuzzzzaaaa

ja som za O.B. iba tie používam, tampony s aplikatorom som veru ešte nikdy nedskusila, tieto mi uplne vyhovuju,

LilaAbner

ja som pouzivala tampony aj ked som bola panna a ziadny problem.pouzivala som o.b. ale teraz som presla na tampax s aplikatorom,kedze pred zavadzanim si treba umyt ruky a nie vzdy je ta moznost,pride mi tampon s aplikatorom hygienickejsi.

darča

používanie tamponov je nezdravé!!!predstavte si teplo akrv,koľko baktérii tam vzniká? a ešte ked čítam tie rady,že vymeniť keď ješnorka krvavá!!alebo za 4-6 hod!to je hotová katastrofa.aká je ta sliznica v tej Pošve? kolko dievčat ma výtoky,noste tampon,ale meniť za 2 hodiny!

smejo4ja

Ahojte baby uvediem to na pravú mieru ja nie som panna už vyše dvoch rokov:D takže tampóny bez problémov môžem používať