Ake tampony?

Príspevok v téme: Ake tampony?
smejo4ja

Ahojte dneska som použila prvý raz v živote tampón a zapáčilo sa mi to ale problém bol to tam dať a vybrať preto by som sa chcela poradiť aký by bol najhodnejší druh tampónov? ja by som chcela TAMPAX aj s aplikátorom... krámy mám prevažne slabé niekedy normálne... čo poradíte???

smejo4ja

CAJIK a Ty ako používaš teda OBečka a si spokojná no tak aj ja sa na ne dám teda a keď nepretečieš tak je to len a len super a ako často si meníš tampón?
ZDENULKA to aj ja tak budem robiť jednoznačne

zdenulka

no ja pouzivam cez den tampon...a v noci pre istotu vlozku,´..aj tebe by som tak radila..v noci to az tak neprekaza ta vlozka ..je to prijemnejsie,,

cajik

jj, neexistuje aby sa odtrhla :) ved tie tampony su klasika, existuju uz bohzna kolko rokov na svete, to je znacka kvality podla mna.. a su robene tak, aby sa ta snurka neodtrhla :)

tampony su super, neviem si predstavit chodit s vlozkou, ktora šuští, hybe sa, a bala sa ze ked si niekde sadnem tak preteciem. ku tamponu mam vzdy pre istotu intimku, ale nikdy sa mi za tie roky nestalo ze by pretiekol. a to mam celkom silne kramy a tampony pouzivam aj v noci (nech si o bakteriach hovori kto chce co chce, ja z toho ziadne problemy nemam)

smejo4ja

Jaj super:D a isto sa ta šnúrka neodtrhne??? Mohla som tampóny začať skorej lebo ja som alergická na parfumované vlošky tak si to viete prestaviť blee a tampónov som sa vždy bála a dneska som skúsila a je to super:D

smejo4ja

Jaj baby ste super asi si zajtra pôjdem kúpiť OBečka a aj bez aplikátora však dneska som to dávala aj bez aplikátora a Šlo to:D aj keď prvý raz ťažko ale však sa naučím....a koľko asi tak stoje OBečka??

cajik

ja inak nechapem tomu aplikatoru. nikdy som ho nevedela pouzit :D
a nepretecies, ani kvapku, len ak by si mala silne krvacanie a mala dllho tampon v sebe. ale to najprv vidno na snurke, ze je krvava, vtedy vies ze je plny tampon