Ake tampony?

Príspevok v téme: Ake tampony?
smejo4ja

Ahojte dneska som použila prvý raz v živote tampón a zapáčilo sa mi to ale problém bol to tam dať a vybrať preto by som sa chcela poradiť aký by bol najhodnejší druh tampónov? ja by som chcela TAMPAX aj s aplikátorom... krámy mám prevažne slabé niekedy normálne... čo poradíte???

zdenulka

no ja sa musim priznat ze ja si musim dat jednu gatu dole,a vylozit nohu na wc a tak aj bez aplikatora :)a to uz pouzivam rok tampony :) nepreteces to sa nemusis bat :) len obcas sa stane ze si ho len zle dam a potom ma to trosku tlaci a boli

lluullu

ja pouzivam len OB, neboj, nepretecies. Ja som od zaciatku pouzivala tampony bez aplikatora, ale ked si neista, tak to najprv skusaj s nim. A pre istotu nos vlozku, alebo aspon intimku aj ked mas tampon.

smejo4ja

No ako čítam tak vidím OB,TAMPAX no a to ako sa nebojíte že pretečiete? keď bez aplikátora? a potom ked ste napríklad v práci alebo v škole tak ako?

smejo4ja

No ako čítam tak vidím OB,TAMPAX no a to ako sa nebojíte že pretečiete? keď bez aplikátora? a potom ked ste napríklad v práci alebo v škole tak ako?

zdenulka

aj ja som pouzivala tampax,potom kotex ale najlepsie su ob..kludne skus aj bez aplikatora..ja mam tiez dost slabe..pouzivam mini a normal.. podla potreby