Mladé baby (15-20) čo idú do chudnutia so mnou?

Príspevok v téme: Mladé baby (15-20) čo idú do chudnutia so mnou?
Doshi

Čaute baby :) Dnes som sa pevne rozhodla začať chudnúť do leta. Keďže mladé baby majú iný organizmus ako ženy okolo 30-tich rokov rozhodla som sa urobiť si vlastnú skupinu na zdravé chudnutie kde sa môžeme deliť o rady a doterajšie skúsenosti, tešiť sa z malých víťazstiev a podobne :) Môžme sa navzájom podporovať a pôjde to lepšie a ľahšie. Je tu nejaká baba čo ide teda od zajtra do toho so mnou?

leeela5

no cítim sa ako bomba teraz :D ale ono to prejde..ozaj a mám otázku, čo by bolo vhodné jedávať na večeru?

mastodont

Doshi, jasne, bolo by to pohodlnejsie
ICQ: 296554590, ale napis kto si co si, aby som ta nahodou neignorovala v domneni, ze si nejaka "otrava" :D

leeela5

ved ked to bolo po niekolkych vzornych :D dnoch, tak to nie je ziadna tragedia, aspon si priatelovi spravila radost, hlavne ze mas odhodlanie pokracovat:))

leeela5

čavte, ja som sa do dnesneho dna držala, lenže som spravila priateľovi radosť a k výročiu som navarila na večeru, čiže som sa teraz riadne najedla a ešte k tomu aj zákusok a koktejlík a samé nezdravé veci, ale vážne už ani keď bude príležitosť, nenechám sa proste zlákať :((

mastodont

dakujem Doshi,
hej, s kludnym svedomim by som si bola bavala este nieco dala, ale nemali sme soma tvaroh :D aj ked neviem, ci je idealny...
vlastne vobec nemam inspiraciu, co by sa dalo jest ako posledne jedlo dna...:(

dnes to vsak bola bieda, lebo som musela cestovat, tak som mala iba bebe keksy a prve normalne jedlo az okolo 20:30 :(

a tebe to ako slo ? musis sem pisat, co si jedla, aby som mala inspiraciu, ked mi zacne skola:) lebo boli casy ze som mala do vecera skolu a ja som cely den nic nejedla...a bolo to nedavno :(

Doshi

no tak to si mala naozaj ukážkove :) pekne pekne patrí ti pochvala ... len tak ďalej.. :)ale príde mi dosť skoro o 21:00 posledné jedlo.. aj neskôr si si mohla dať ak si bola hore do 5:00 a robila si niečo :)

mastodont

15:30
180g cottage+ psenic. otruby do toho, chlieb- 1 platok takeho slnecnicoveho, 1 tmavy toustovy, 1 stredna uhorka surova, trochu kapusty a cakanky
pohat vody+psyllium+guarana

16:45
2x maly pomaranc

18:50
zel. caj+ trosku medu /menej ako cajova L/

activia+pohankove vlocky, kokos, otruby, psen. klicky /si toho vzdy napatlam tolko do toho tegliku, ze je z toho riadny maglajz, tak mi to chuti:D/

21:00
130g tuniak vo vlastnej stave+ chlieb ako na ranajky, 1 uhorka, kapusta, cakanka

- neskor som este mala v plane si nieco dat, ale nic vhodne bielkovinove mi nenapadlo

+ asi 4l vody, teraz uz ani hladna nie som

Doshi

Mastodont to je v pohode :) nemysli už na tie sladkosti a stravuj sa pekne zdravo ako keby sa nič nestalo... :) čo si napríklad dáš dnes?

mastodont

mne uz sibe, ten predchadzajuci prispevok som chcela adresovat doshi, ale namiesto toho som sa podpisala ako ona :(

tykalo sa to tych sladkosti...xD

asi je cas ist do postele...