Mladé baby (15-20) čo idú do chudnutia so mnou?

Príspevok v téme: Mladé baby (15-20) čo idú do chudnutia so mnou?
Doshi

Čaute baby :) Dnes som sa pevne rozhodla začať chudnúť do leta. Keďže mladé baby majú iný organizmus ako ženy okolo 30-tich rokov rozhodla som sa urobiť si vlastnú skupinu na zdravé chudnutie kde sa môžeme deliť o rady a doterajšie skúsenosti, tešiť sa z malých víťazstiev a podobne :) Môžme sa navzájom podporovať a pôjde to lepšie a ľahšie. Je tu nejaká baba čo ide teda od zajtra do toho so mnou?

Doshi

Čaute baby, takže aj ja sa dnes držím a našťastie som nemala nič sladké a nemám ani chuť :) beky.. na obed si môžeš dať aj cez polku taniera.. teda pokiaľ máš obed okolo 12-13-14.. to určite spáliš:)mastodont som rada že si si dala :) a o koľkej to bolo ak môžem vedieť? nerob si z toho mindráky, proste si mala na to chuť.. a vieš čo..povedzme si úprimne.. čo je to med? len cukor.. to si môžeš dať aj dobošky.. a keď by si si dala toho medu.. stále by si chcela aj nejakú tu delissu alebo deli :) a v druhom rade.. musíš si dať aspoň raz za dva týždne na desiatu alebo ku raňajkám niečo vyložene sladké(nemyslím sladké ovocie) aby žakludok neabudol ako to stráviť a v lete z prvej zmrzliny pribrať pol kila :) iwik gratulujem, som na teba hrdá :) len tak ďalej :)

iwik

och holky dnes som mala skusku vydrze brat si objednal domov pizzu nasu najoblubenejsu a este aj pre domnou jedol och:( skoro som nevydrzala a schmatla som kusok ale nakoniec som odolala :D tesim sa :D:D::D

mastodont

vcera po dlhsej dobe padla za obet jedna deli tycinka a biela delissa, ale bolo to skor kvoli nejakemu zdroju energie :// aj tak zle, mala som si dat radsej med

cvicim doma aspon nohy, predtym by som sa mimo posilky nedonutila /momentalne na to nemam cas/

iwik

no cafte holky drzite sa? papate zdravo a cvicite?
od pondelka som nic nezdraveho nezjedla sama zeleninka,ovocie,ryza,biele masko mnam :D
a poviem vam ze mi to ani nechyba :D
a vy ako ?

Doshi

Janus a doteraz si jedla jogurty sloadene? Aj to je svojim sposobom sladkost... ale nechcem ta tym pokazit..podla mna by ti stacili aj tie slafdene jogurty pokial si na tom tak ze by si sa nevedela ovladat, ale pokial si myslis ze by si to zvladla tak si uplne v pohode daj :]

Doshi

Janus a doteraz si jedla jogurty sloadene? Aj to je svojim sposobom sladkost... ale nechcem ta tym pokazit..podla mna by ti stacili aj tie slafdene jogurty pokial si na tom tak ze by si sa nevedela ovladat, ale pokial si myslis ze by si to zvladla tak si uplne v pohode daj :]

janus33

ahojte...uz asi mesiac sa snazim mat pravidelnu stravu, nejem sladkosti a posledne dva tyzdne uz necukrim ani caj....ale ma zaujalo co ste pisali, ze sladke by sa malo zjest aspon raz do mesiaca...nestaci napriklad ze jem jogurty ktore obsahuju cukor? lebo keby si dam raz nieco sladke, tak uz by som zase nevedela prestat...

Doshi

Super ;) ja mám na desiatu vždy jablko.. teda v poslednom čase.. a aj mi to celkom stačí.. a potom na olovrant cestou domov chrúmem mrkvu :) aj to už dlhšie.... mne sa škola končí o 15:45 každý deň.. tak to mám akurát.. :) a s tým pridávaním jedla to je presne tak, lenže cez pracovný týždeň mám teplé až na večeru takže si dám aj zemiakov, poprípade ryže.. nemôžem to vynechať.. ale aj tak to je podla mňa v pohode a veci ako že sa na večeru nemôže jesť zemiaky a ryža sú podľa mňa hlúpe.. pokiaľ je tá večera do tej 19:00 a spať sa ide okolo 22:00 tak je to v pohode dať si aj sacharidov troška... tv kombinácií s nejakým mäskom :)