Mladé baby (15-20) čo idú do chudnutia so mnou?

Príspevok v téme: Mladé baby (15-20) čo idú do chudnutia so mnou?
Doshi

Čaute baby :) Dnes som sa pevne rozhodla začať chudnúť do leta. Keďže mladé baby majú iný organizmus ako ženy okolo 30-tich rokov rozhodla som sa urobiť si vlastnú skupinu na zdravé chudnutie kde sa môžeme deliť o rady a doterajšie skúsenosti, tešiť sa z malých víťazstiev a podobne :) Môžme sa navzájom podporovať a pôjde to lepšie a ľahšie. Je tu nejaká baba čo ide teda od zajtra do toho so mnou?

iwik

a mas niejaky planik ako sa chces stravovat ??
Lebo v tej 90dnovke su veci ktore mi chutia takze nebudem musiet robit prehesky :D :D

Doshi

Iwik a čo tak skúsiť účinnejšiu voľbu a to -zdrave stravovanie.. 90 dnová dieta ti nezaručuje úspech, a po jej skončení ti stále hrozí že priberieš späť.. neskúsiš to s nami zdravou stravou? :) nechcem ťa nútiť, len vravím svoj názor..

iwik

cafte holky

ja uz som zacala dnes ..
dala som sa na tu 90dnovu dietu ..vy ako chudnete
ja mam 168cm -69kg.. dufam ze vydrzime drzim vam prsteky aj sebe :D neze sa vzdate jasnacka spolu to zvladneme ::D:D

Doshi

Ja som si dala 1. August :) JA začínam od zajtra ale už dnes som sa psychicky pripravovala.. :) potrebujem na to ale ešte niekoho s kým sa môžem o to deliť lebo samej to ide pekelne ťažko..

Doshi

Tak to je perfektné! Ja mám 174-5 a 75 kg.. :) plánujem pod 60.. teda aspoň 59 :) ale nechám sa prekvapiť čo sa do leta spraví, je super keď máme podobnú - takmer rovnakú postavu, teda minimálne podľa výšky a váhy.. postavu môžeme mať rozdielnu.. ty by si v ktorých partiách chcela schudnúť tak najviac?

Doshi

Samozrejme že môžeš :) Napíš aká je tvoja momentálna váha + výška a vysnívaná váha .. no to aj ja pevne verím že nepriberieš s nami :D