taky problem

Príspevok v téme: taky problem
lena

Nevedel by mi tu niekto poradit?... Mam taky problem, ze som kedysi byvala anorekticka a bulimicka, dostala som sa z toho sama...teda viac menej sa o to snazim, len si neviem poradit s takou vecou, ze sa stale neviem zbavit tych stravovacich navykov....niekedy sa prejedam a potom sa to snazim dostat overenymi sposobme zo seba von...vzdy vydrzim niekolko dni sa stravovat normalne a potom to pridem...uz ma to nebavi, trva to uz niekolko mesiacov...fakt som zufala, ako sa ovladnut?...prekonat sa a nabehnut na normalne stravovacie navyky?...

eny

Ja som tiez mala taky problem, anorexia, bulimia a dokola. Nevedela som sa toho zbavit. Ale podarilo sa to nakoniec, tym ze som odisla z domu, nasla som si kopec zalub, frajera:) zacala som vysku a pod. A pritom s rodicmi vychadzam perfektne, ale asi som sa potrebovala osamostatnit. Takze, skus si najst nejaky fakt dobry konicek, papaj pravidelne, hlavne ranajky, aj ked nie si hladna a telo si postupne zvykne, ze sa nechce naraz prejedat, len sa musis na zaciatok premoct. A metabolizmus sa tiez zacne pomaly upravovat, len bud trpezliva. Drzim palce!

leilei

v Bratislave mame svojpomocnu skupinu pre ludi s ppp. kazdy piatok o 17:00 na Frantiskanskom namesti 2, v Rade pre pomoc v socialnej praci. kludne mi zavolajte, ak niekto z vas chce prist 0903228728 Lenka

success

ahoj lena, skus navstivit nejaku poradnu, alebo sa porozpravaj s odbornikom, v tomto smere ma zuzuliena pravdu, mas naruseny metabolizmus, ale skus porozmyslat, ci urcity podiel viny nema na tvojom probleme aj psychika

zuzuliena

hm...to mas cely metabolizmus v haji, vies o tom?...traviace problemy a pod. takto sa ti spravia zaludocne vredy a to ta donuti jest normalne...mala by si zajst za odbornikom