Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nezvycajne tvrde prsia..

Príspevok v téme: Nezvycajne tvrde prsia..
lala3

Ahojte, mam taky nezvycajny problem. Vzdy pred svojimi dnami sa mi zvacsia prsia a mam ich citlivejsie a take tvrdsie. Ale teraz som po svojich dnoch cca 2 tyzdne, a prsia sa mi zase zvacsili a stvrdli ako ked to mam dostat :/, pri tom sa mi zvacsia tak 4 dni pred dnami. Nevie mi niekto poradit? Vo pred dakujem

fuzik

@lala3: napíšeš nám ako to dopadlo? Boli by sme veľmi zvedavý, vzhľadom na to, že to tu nebolo spomenuté.

Ďakujem

Nina18

0vendy,už ti tá bolest ustupila?mám podobny problém už pomaly týžden a o 5dni mám dostat menzes ale doteraz take nebolo...

0vendy

ahoj lala3, mam podobny problem, ale nebola som sexualne aktivna a stvrdnute mam jedno prso a na dotyk to dost boli a druhe boli menej, tiez sa to zacne pred menzesom, a aj ked idem po schodoch, tak to boli , ja som bola nedavno aj na vysetreniach,ale su to vraj len zvacsene mliecne zlazy

zuzula12

To iste - tvrde a bolave prsia, zvacsene asi o cislo. Po dovolenkovych radovankach to preslo ... Uz som tu raz mala takuto temu, a vsetci ma vysmiali, ale ja viem, ze sex na mna funguje takto ...

lala3

zuzula12

nodalo by sa povedat aj ze hej :) bola som tyzden choda, tak sme si to s priatelom vynahradili. A co si presne mala ty?

zuzula12

A nemala si ovela aktivnejsi sexualny zivot posledne dni ako inokedy? Budete sa mozno smiat, ale ja som na sebe taketo zmeny zbadala pocas dovoleniek ...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.