ženy a dievčence: stáva sa vám, že sa vo vzťahu nespoznávate?

Príspevok v téme: ženy a dievčence: stáva sa vám, že sa vo vzťahu nespoznávate?
kiddo

čaute baby :)

tento príspevok by chcel v prvom rade vyvolať diskusiu, rada by som zistila, či sa nás viac potýka s podobnými problémami alebo som divnejšia než si myslím a hrabe mi v palici úplne.

mám nasledovný problém: zatiaľ každý môj vzťah stroskotal na tom, že som po dosť krátkej dobe blaženej šialenej zamilovanosti (cca 6 mesiacov v priemere) začala svojho partnera nenávidieť. dávam to za vinu tomu, že to "idylické" obdobie bolo takým predovšetkým preto, lebo som sa správala ako ideálna partnerka, kamoška a milenka, vždy som podvedome nejak vycítila čo povedať a čo spraviť a bolo prirodzené podľa toho konať, až tak, že som vo finále potlačila všetko to naozaj prirodzené. sebe som tým nepomohla a chlapcom už tobôž nie, pretože, hoci boli všetci veľmi odlišní, mali po rozchode pocit, že sa s nimi rozchádza ideálna spriaznená duša (ktorý ja som nemala nikdy).

obávam sa, že táto chronická prispôsobivosť bude ubližovať mojim budúcim partnerom aj v ďalšom živote a akcesoricky aj mne, lebo rozchádzam sa naozaj nerada a len vtedy keď už sa (z mojho pohľadu) nedá inak. prosím, nehľadajte v tom cielenú pretvárku, keby to bolo vypočítavosťou, určite nehľadásm radu tu.

čo s tým, vážené plénum?

sway

Ty si teda bestia:-)
Mala by si stretnut nejakeho chlapa,za ktorym budes doliezat a tvoje hrane "ja" ho neoslovi.Asi si len sklamana,ze ta ziadny neodhalil a preto si ich nevies vazit.

kiddo

jasné, že je problém vo mne, o tom som nepochybovala :)

skôr som hľadala niekoho kto už toto úspešne vyriešil alebo rieši a či môže byť krokom vpred terapia, čokoláda, schopenhauer, windsurfing, alebo nezáväzný sex.

čo vo vzťahu človek obvykle hľadá?

ďakujem za reakciu.

frederic

Myslím, že problém je v tebe, nie v partnerovi (partneroch). Asi sa pred niečím skrývaš. Musíš najskôr spoznať samú seba a vedieť, čo od vzťahu hľadáš, inak ťa vždy dobehne. Držím palce.