Male musky v celom byte!

Príspevok v téme: Male musky v celom byte!
lilina7

Prosim Vas, neviete ako sa ich zbavit? Neviem ci je to z kvetov, ale po celom byte no hlavne v spalni, kde mam najviac kvetov (2 orchidei, 2 draceny a fikus)mam take male cierne musky. Rano je okno po noci celej zarosene a na nom i parapetnej doske vzdy najdem 3-4 mrtve a dalsie poletujuce. Dost mi vadi zbierat kazde rano tie male zdochlinky, ale neviem z coho su a ani ako sa ich zbavit.

agaven

inak ak tam mas aj take biele to nevdi davaj supu z banana a cesnek boze to by som asi tonu hliny musela stale kupovat novu ??? nie nekupuj skus to ja to radim tu skoro kademu to zabralo na kvety

jajka001_

ved prezri tie kvety, ak je to z nich, budu tam, a v tom pripade kup nejaky pripravok proti nim. niektore kvety tie mušky - vošky priťahujú, sú im ako potrava, kým iné ich nezaujímajú

lilina7

Presadzala, niekedy v novembri to tusim bolo. A odkedy tie musky su neviem, ale myslim, ze uz od decembra ma urcite otravuju. Mozno aj skor, uz si nepamatam. Vlastne, kvety som v byte presadzala, ale nie tie co mam v tej izbe. Najviac musiek je v spominanej izbe, ale do nej som asi len pred 2 tyzdnami dala tu dalsiu- presadenu dracenu.