nálezy v pošve - prosím poradte!

Príspevok v téme: nálezy v pošve - prosím poradte!
tyša

Mám opakované nálezy v pošve- čo sa týka streptokoka a nejaká baktéria fekali - už som po 4 antibiotikách, a chce mi nasadiť ďalšie... Neviem čo mám robiť. Hygienu dodržiavam, používam dlhodobo Lactacyd, probiotiká aj zvonku aj zvnútra občas Gynoflor. Bola by som VEĽMI VĎAĆNÁ za rady ako sa z toho vyliečiť. Ďalšie antibiotiká nechcem. Každý deň používam intímky, tak neviem, či to nie je aj z toho. Objednala som si liečivé anionóve vložky Love moon, rozmýšľam nad koloidným striebrom na výplachy, nad GSE. Plánujeme dieťatko, ale mám obavy, či to nie je nebezpečné pri týchto nálezoch, tak sme zdržanliví.
Prosím poradte!

tyša

akinom007: Nie, partner nebol na vyšetrení, ani nebral žiadne lieky, ale teraz má môj gynekolog predpísať lieky aj jemu aj mne. Ale je to zvláštne, že dovtedy na to nemyslel... Takže keď sa tvoj partner preliečil, odvtedy si ok? Žiadna liečba, ani doliečovanie?

aluska: Vieš nejaké typy na posilnenie imunity? Všetko uvítam.

akinom007

streptkoka som mavala ja ja opakovane a problem po natibiotikach vzdy prestal vo vagine ale zacal zasa na hrdle a znova aznoav dookola sa opakoval. potom moj gyn. poslal partnera na urologiu a tiez mal streptokoa ked sa preliecil odvtedy sme ok. tvoj partner uz bol na vysetreni?