Pilates - chcem zacat, poradte ako nato..

usiko

JOJ BODYNKA, NASLA NASLA, KUPILA, PRVE STRANY PRECITALA, RANO POCVICILA PRVE DVA PROGRAMY.......SOM CELA NADSENA, JE TO TAKE INE AKO CVICENIA NA KTORYCH OPAKUJEME JEDEN CVIK 20 KRAT...TOTO JE CELKOM ZABAVNE A KED PRITOM HOVORI TETA Z dvd TAK FAJN...SOM SPOKOJNA....A MYSLIS ZE TO PRINESIE VYSLEDKY? LEBO MNE SA NEZDA ZE BY TO BOLO NEJAKE NAMAHAVE.....

gizela

Ja cvičím podľa DVD-jóga na chudnutie.Páči sa mi to, dôležité je správne dýchanie a postupné naťahovanie svalových skupín.Celé cvičenie trvá cca45 minút.DVD bolo veľmi lacné.

joginka

usiko: určite začni niekde najskor chodit cvičiť jogu, lebo sama to nevydržíš a je to take nijake. Tu ti davam stranku:
www.yoga.sk

toto je system ,kde začneš od začiatku pripravovať svaly na cviky , aby si mohla sedieť v klude. Na tychto kurzoch zaroven prebieha aj meditacia,

usiko

no...som sa na to pozerala, tak pilates sa mi zda asi aj vhodnejsi...asi aj zabavnejsi......no, mam este jednu hodinu a skocim do knihkupectva...dakujem baby zatial.....

bodynka

popozeraj, podla mna ze je tam dvd je to dobre. Paci sa mi aj kniha. Je od alycea Ungarova 15 minut pilates denne . Na obrazkoch niesu ziadne fit lopty ani ine pomocky co doma kazdy nema.
Ja som vcera cvicila pilatesa , nasla som to tu :www.hubneme-cvicenim.cz podla posledneho videa a mam taku svalovku dnes :D ale pacilo sa mi to.