Mam narodeniny a priatel so mnou nebude

Príspevok v téme: Mam narodeniny a priatel so mnou nebude
kikimiki

Ahojte, chcem len vediet vas nazor ...
Dost ma trapi to , ze v nedelu mam narodky - 18 a je vlasne aj valentiuna a moj priatel mi povedal ze v nedelui spolu nebudeme lebo to by sme boli do vecera a ze on pondelok rano vstava rano vstava.. do školy .. ako keby ja nie ale nevadi : (( a povedal mi ze nic pre mna ani nema tak nech sa nehnevam,lebo ze nema cas mi niecdo kupit .. spomiinal ze maa teraz peniaze cize v tiom by nebol problem....... to akoze mne nejde o to aby mi dasval nejake drahe darceky,..mne by stacilo keby mi da papier napriklad a nakresli tam srdiecko : ((( je mi z toho msmutno lebo sa citim ako daka... no neviem ale akokeby mu ani nezalezalo a to sme spolu rok a osem mesiacov a mame velmi dobry vzttah.. nejde mi o ten dasrcek aby ste si nemysleli.. ale o princiima o to ze sa citiom tak blbo.......mno neviem co si mam mysleit lebo viem ze ma velmi lubi a vioem ze mu ozaj na mne zalezi vsak aj mne na nom .a ale toto ma trapi : ((((

delfinik

kašli na takeho grobiana! najdi si ineho¨. keĎ moja kocka mala 18nastku aj z pekla utiekol,inak ja som utiekol z vojny bol som vojak a utiekol som lebo mala narodky,doniesol som jej iba kvet aj to uvednuty...ale asi po hodinke prisla pre mna eskorta,a hned som dostal prokuratora za dezerciu, tak nech sa ten tvoj ubožiak nevyhovara kasli mu a daj adresu ja ti to srdiečko polem. inak všetko najlepšie k 18stke!

farmaceutka1

Priznam sa, ze temy tohoto typu prilis necitam, len mam pocit, ze uhlie ma psychicku traumu z nejakej zeny...ale nejdem tu rozoberat uhlie, je to tema o inom.

jaja:)

uhlie je typ chlapa ktory ma problem so zenami :D rad ma alkohol cigarety a zeny na jednu noc... rad by mal namiesto psa zenu a kazde rano by ju posielal po noviny...vecer by si rad vyvencil... ak by sa pes zdal unaveny da ho do utulku a vezme noveho :D
ved coje natom ze muz ma aj milenku ? :D ved to je uplne normalne :D motto: JA SOM PAN ONA JE MOJ SLUHA"

(ked sa mylim sory ale tvoje prispevky tu otom hovoria :D )

levicaaaaa

uhlie: sa čítaš??? čo je sebecké na tom, keď dievča chce, aby jej priateľ bol s ňou na narodeniny??? že má byť vďačná za to, že s ňou vôbec je????

jaja:)

ako sory necitala som si ostatnych nazory ale si myslim...ze ked nechce byt s tebou tak to urcite neni v tom ze rano vstava do skoly (mozte ist napr skor domov a podla mna itak kuka telku do noci :D) a ze urcite to neni ani o darceku lebo ak sa lubite tak staci kupit aj nejaku tu oblubenu cokoladu a spolocne si ju vychutnat
a este k tomu ked mas narodeniny tak to by mal byt pri tebe a malo by ho trapit ze neni s tebou v taky den

nechcem ta strasit ale mozno mas nejaky problem...cotak narovinu mu povedat...
kaslen na darceky najkrajsi darcek bude ked budes so mnou...a ked to odmietne tak to by musel mat srdce z ladu alebo jeho city chladnu

uhlie

Podla mna si prilis egoisticka, ked pozadujes od inych ludi (hocikoho), aby sa zaoberal tvojimi narodeninami. Bud rada, ze je tvoj priatel s tebou ochotny vobec byt. Podla mna by si sa mu mala ospravedlnit, ze myslis len na svoje narodeniny a jeho problemy, alebo priania ta nezaujimaju.

rony26

je to az neuveritelne, vsak si vsimni kolko ludi si tu mysli, ze ta niecim prekvapi, lebo jednoducho nemozu uverit tomu, ze clovek, ktory lubi sa takto moze zachovat...to nie je predsa ani o peniazoch, ani o nedostatku casu, to su velmi ubohe argumenty, za ktore by som sa osobne hanbil ako pes...to ze ti nejde o "extra dary", ale o pocit, ze si spomenul, ze nieco pre neho znamenas, to je nam vsetkym jasne...a suhlasim s Deee, ujasni si, ci si ochotna akceptovat ho takeho aky je, lebo on sa nezmeni