Mam narodeniny a priatel so mnou nebude

Príspevok v téme: Mam narodeniny a priatel so mnou nebude
kikimiki

Ahojte, chcem len vediet vas nazor ...
Dost ma trapi to , ze v nedelu mam narodky - 18 a je vlasne aj valentiuna a moj priatel mi povedal ze v nedelui spolu nebudeme lebo to by sme boli do vecera a ze on pondelok rano vstava rano vstava.. do školy .. ako keby ja nie ale nevadi : (( a povedal mi ze nic pre mna ani nema tak nech sa nehnevam,lebo ze nema cas mi niecdo kupit .. spomiinal ze maa teraz peniaze cize v tiom by nebol problem....... to akoze mne nejde o to aby mi dasval nejake drahe darceky,..mne by stacilo keby mi da papier napriklad a nakresli tam srdiecko : ((( je mi z toho msmutno lebo sa citim ako daka... no neviem ale akokeby mu ani nezalezalo a to sme spolu rok a osem mesiacov a mame velmi dobry vzttah.. nejde mi o ten dasrcek aby ste si nemysleli.. ale o princiima o to ze sa citiom tak blbo.......mno neviem co si mam mysleit lebo viem ze ma velmi lubi a vioem ze mu ozaj na mne zalezi vsak aj mne na nom .a ale toto ma trapi : ((((

kikimiki

agaven.. o trapnosti tvojho prispevku sa nejdem zmienovat. dost mi je na.....
viem ze nikam nejde ale bude radsej doma spat. vrrrrrrrrrr nervy mam na setkych chalanov : ( ahoj

kikimiki

dakujem.. . no neviem ci je skrob lebo tak ... ale zas my mame taky vztah ze chodievame stale do nejakych podnikov. a taak a stale plati on.. teda aj ja platievam ale menej ako on...castejsie on lati no a ja si to velmi nechcem ani priznat,. minule ked som mala narodky tak som to potom dako ..predychala...ale jans eze mi bolo smutno : ( lebo ked mate niekoho kto vas luibi a tak tak cakate ze si na vas spomenie a jedine co bolo... vyhovorky.. no. a nechcem velmi mysliet na to lebo predstava ze by to bolo aj neskor tak.. a to nejde len o darceky ale celkovo.. ma desii : ( janse ze mam kamosky. ) ale s nimi budem buduci tyzden oslavovat... tento vikend chcem byt s priatelom.. ma 19,. a nebyvame daleko od seba dakych 20 km

uhlie..... no on sa ma pytal ze co mi ma dat a ja ze nic. ale tak nepoviem mu ze a vies co kupp mi to a to.. ak chce nech da ak nie tak nie : ( ale ..... asi si chlapec ze???..

agaven

no mohol by sa stebou aspon na 20 min. stretnut .Onniekam ide??? Ha ide von zistuj spehuj ,,, iade s dvoma najprv mi tam beha ze cosi bude vybavovat s nimi akoby napalovat film cd hudbu .... cosi a este cosi ... ale moze to moj nazor nehovorim do 22.00

uhlie

A v com je problem. Ak chce da ti darcek, ak nie, nie. Co je na tom nepochopitelne? Mozno, ze ta az tak miluje, ze nepotrebuje svoju lasku dokazovat darcekami.

smolko1111

kikimiki- je to dost zvlastne, ja by som sa tiez citila dost blbo,a viem co prezivas. Nemusis tu zakazdym pisat,ze ti nejde o darcek,ide len o ten princip, fakt. Aspom keby ti da jednu ruzu, ved ta stoji do 2 €,je to divne,teda on je divny.Povedala si,ze nema problem,tak potom neviem v com vidi on problem. Dobre,nie kazdy uznava sviatok valentina,ale mas v ten den narodeniny,tak aspon nieco by ti mohol dat,nemusi to kupovat,staci,ze to urobi z lasky.A on ti nepovedal ziadny dovod,preco ti nic nekupi,okrem toho ze nema kedy?Ved aj v sobotu su otvorene obchody a neverim,ze tam kde byva nieje jeden obycajny obchod kde by ti kupil aspon cokoladu. A kolko ma ten tvoj priatel vlastne rokov? Poradim ti,sprav si svoju oslavu v sobotu s kamaratkami a povedz mu,ze ked nechce byt s tebou,tak nech zostane doma. A tak isto, moze prist ku tebe v sobotu,alebo v nedelu od rana a na obed moze ist domov, ked teda rano stava. A inak ako daleko byvate od seba? Alebo sa drz co ti napisal mate59. Prajem ti vela stastia, a v nedelu napis ako to dopadlo.

mate59

kikimiki - ak len tušíš,že tvoj priateľ je lakomý škrob, radím ti, od takého chlapa bež na hony ďaleko, z toho nič dobré nekuká, ak ti nedáva nejaké pozornosti, drobné maličkosti,to si iste vycítila, pretri si zrak a spusti sa z oblakov, je to varovanie ak ťa neprekvapí milo,čo by som ti prial,lebo ty ho ľúbiš.

lyzicka

tak ak mas nejakych kamosov a kamosky, tak urob si oslavu narodenin s nimi, nech on ziarli. A ak mu to aj tak bude jedno, tak to uz by som mu naozaj nejako vazne dala najavo, ze mi to vadi

kikimiki

ved asi aj zbijem :((( som z toho nestastna.. lebo tak ak mi teraz ich nedava neda mi ich ani o 30 rokov :(((((((( ach no ..ale nejde mi len o ne!

anjelik9

možno že budete mat vlastneho valentina a narodky o den neskôr a vo velkom štýle ;) nech sa prekvapit a keby nie tak ho zbi =p

neonka2

Možno nemá rad všetko to halo okolo všetkych tych sviatkov ako napriklad valentina.Ale napriek tomu ťa ma rad. Skus mu to tak nechtiac naznačiť že sa ti pači ked si dvaja ludia čo sa maju radi davaju nejaku maličkost na valentina.Ja som to tak tiež partnerovi naznačila a teraz ma skor prekvapuje on s darčekami ako prvy. Vela šťastia.