Akne:/

Príspevok v téme: Akne:/
sejfy

Ahojte,som už dosť zufala:( nič ,ale absolutne nič mi nepomaha..mala som od kožnej skinoren a teraz mám zineryt..mám ho už vyše týždna,ale zatiaľ nič...ako dlho trvalo kým vám začal pomaháť?? vyskušala som už asi dosť:( rozne tie kozmetiky,či už z drogerie alebo z lekarne...pijem veeľa voy,zihlavový čaj nestravujem sa zle...prečitala som už asi ceeele forum o akne..všetky témy..a niečo z toho som vyskušala no nič nepomaha..ja už zufala:((
-----------------
Poradňa - Akné - www.zdravie.sk

potkanica

uf no na zaciatku to bolo strasne :(...prvy mesiac sa mi plet strasne zhorsial, kedze mazove zlazy sa mi zuzovali a ten vsetok maz v nich isiel von...ale po prvom mesiaci to islo uz len k lepsiemu :)...asi po 3mesiacoch som mala plet uplne hladku, lenze mi zostali cervene flaky :(...este ich mam stale ale ovela slabsie a make-up ich zakryje...po liecbe by som chcela ist na nejaky laser alebo peeling.

siisa 25

sejfy ked ti povedala doktorka ze aj tak aj tak,tak sa rozhodni ty a uvidis,ja som to vlastne myslela ze by sa to nemalo len moc dlho uzivat,lebo to pomaly straca ten ucinok ako kazde antibiotika,skusala si antiac od salcury vraj je tiez dobry

lenkaaaaaaaa

ja tiez vidim jedinu zachranu v aknenormine , ale bojim sa toho ako bude moja plet vyzerat na zaciatku liecby, alebo pocas liecby, ...potkanica tvoja plet je aka?

potkanica

jemine ze paranoja, depky...keby ste necitali vsetky tie neziaduce ucinky, tak tie depky ani nemate...to je vsetko o psychike. ja som si povedala ze su to blbosti a berem aknenormin uz 6mesiacov a zatial nemam v plane skocit z okna :D...joj ale som sa pobavila :D.
aknenormin je to najlepsie co moze byt...a ano, moze sa to vratit, ale hlavne vtedy, ked ste ho brali kratko a male davky...to je ako keby nic...mal by sa brat cca 9mesiacov a prve 3 mesiace 3 tablety denne...

siisa 25

na vsetky cervene,zapalene aj mensie aj vacsie len nie na kazdu bielu bodecku ako ja,a ked to bude take ze cervene,zapalene nebudes mat vobec tak to obmedz alebo sa porad s doktorkou

sejfy

takže si ten aknemycin mám davať len na tie velky zapalene? alebo na celu tvár?..kožna mi vravela,že možem aj tak aj tak:/..tak neviem,že ako..