Telový odtieň rúžu= Nude lips :)

mimi111

baby nejako to tu uz nezije:D ja som tiez maniacka na telove ruze a dlho som nevedela nejaky dobry najst a nedavno som objavila ten manhattan - 39W co spominala tusim martinka...a bol uplne skvely, mne sa nezdal ani suchy praveze naopak a farba bola tiez super. a uz mi dochadza tak som si isla kupit novy a akurat som sa dozvedela ze manhattan konci:((( tak neviem aky si kupim teraz, niektore z tych co ste tu pisali som pozerala a moc mi tie odtiene nesedeli:( skoda toho manhattanu, bola to dobra znacka podla mna

siisa 25

je tam pisane 3 krat denne,ale ja davam aj dva krat denne to staci,lebo to zvacsenie pier ten ucel to ani moc neplni,je tam iba taky jemny naznak pri pravidelnom pouzivani,ale na podiv pomohol na opar a na to ani nie je urceny teda aspon mne,neviem cim to bude ale odvtedy mam pokoj s oparom a to som ho isty cas ani nepouzivala a ten efekt tam ostal,ze sa mi to prestalo vyhadzovat,no neviem ci aj Tebe to tak pomoze,ale za vyskusanie nic nedas iba tych 40 eur,ale to si minula aj na tie tabletky nie

siisa 25

skus ten krem na zvacsenie ust,vola sa Rosy Lips ,kupis v lekarni stoji tiez 40 eur,ja som mala otrasne opary a ked som pouzivala ten krem odvtedy musim zaklopat pomaly bez problemov,ten krem dodava kolagen do pier,zvlacnuje ich a mozno preto sa ten opar tak casto nevyhadzuje

Martinka2

mne sa minuly tyzden vyhodili dva naraz ale take velke a v kutiku ze sa nedalo ani poriadne jest.. brala som vselijake tabletky, davala si naplaste, maste...zatial nic nezabralo tak som ten tyzden chodila na B12 injekcie..a brala som tabletky za 40 eur takze ak uz toto nezaberie tak neviem...........

Martinka2

papaja
tak držim palce nech kupiš dobre potom daj vediet ci si spokojna :P ...vravim moze vyzerat na niekom viac ornazovy ako nude zavisi to od toho aky odtien pleti mas ci tmavsi alebo svetlejsi :) ja testery maximlane na ruku na usta by ma ani nenapadlo, a este k tomu som nachylna na herpesy :( a nic mi na to nezabera...

nyx

tato baba ich predava, je to znacka NYX, kvalitna americka, uplne super kremove zlozenie:

-odkaz odstránený-

myslim ze telovy odtien je Rea a Circe...