Pokec....=(

Príspevok v téme: Pokec....=(
Bublinka_007

Mám Problém...Už Asi Rok Mám Chalana A Neustále Riešime Pokec...Raz Som Využila Jeho Neprítomnosť,Keď Na Chvílu Odišiel A...Mal Tam Na Pokeci Samé Baby...Keďže Mal Aktivované Ukladanie RP-čiek,Pozrels Som Si Historiu A Našla Som Tam Veci,Kt. Mi Vyrazili Dych...S Niektorými Si Písal Nezáväzne,No Jednej Napísal Aj To,Že Ju Lúbi A Že Sa Stretnú...To Sme Si Vysvetlili,Vraj Chcel Len Vedieť Aká Je...Ale Ako Mám Docieliť ,Aby Tam Nechodil?...Ja Som Sa Tiež Kvôli Nemu Pokecu Vzdala,A Keď Mu Poviem,Nech Tam Nechodí,Tak To Na Chvílu Prestane...No Vtedy Si Píše Cez Skype A ICQ...Je To Len Moja Prehnaná Žiarlivosť,Alebo To Nemá Medzi Nami Zmysel?...

chhhh

mary-anne,
ja to vidim predsa trosicku "feministickejsie" :) ja by som nehladala vinu v zene, ze prehana... vies, ako to je... bez vanku sa ani listok nepohne, ci ako sa to hovori. to znamena, ze keby bolo medzi zenou a muzom vsetko v poriadku, tak on by nechodil na pokec a ona by sa mu nehrabala v sukromi... ak sa to deje - vsetko v poriadku nie je.

mary-anne

do kelu aj s portalom, furt mi to pise error a teraz uz ani neviem, co som mala napisane :D
no v skratke asi tolko,
mas pravdu, naco si kazit vztah zbytocnym lozenim do sukromia. kym na to neprideme je dobre.
no a zalezi hlavne na obsahu toho, co si pisu ti dotycny.. niekedy to vobec nie je tak, ako sa nam zda.. ale my zeny casto robime z komara somara..

chhhh

mary-anne,
co nikdy nezistim, tak to ma nikdy trapit nebude. Ale co zistim, nikdy neospravedlnim vetou "chlapi su proste taki".
tolko k tomu.

chhhh

mary-anne,
co nikdy nezistim, tak to ma nikdy trapit nebude. Ale co zistim, nikdy neospravedlnim vetou "chlapi su proste taki".
tolko k tomu.

mary-anne

tak ako mozes vediet, ze prave tvoj (ak mas) priatel nie je prave taky isty?? kym mu nezacnes liezt do sukromia, tak to nikdy nezistis.. a moze sa spravat veelmi sladko k tebe a dobre, no poza chrbat moze robit cokolvek.na co ty nikdy prist ani nemusis.takze tolko k tomu.

chhhh

mary-anne,
nie, to vobec nie je tak, ze si povieme, ze chlapi su taki. Zena, ktora pozna svoju hodnotu, nie je odkazana na takeho frajera a uz vobec ho neospravedlnuje tym, ze chlapi su taki.
Ale je to kazdeho volba, samozrejme. Bud takeho chces alebo nechces.

mary-anne

viete chlapi su proste taki, kym nebudu zenati, vzdy budu mat zadne dvierka... (poniektori zenaci ich maju takisto, bohuzial)
mne to robil ex takisto, nastvalo ma to, prediskutovala som to s jednym kamosom a on mi to pekne strucne vysvetlil,ako to chodi.odvtedy to neriesim.ale na pokec aj tak nechodim,je to proste chujovina prvej triedy!
neviem, co sa nechate takto znervoznovat stale, nechapem vas.. a co vas vobec nuti k tomu, pozerat mu jeho sukromne veci??!