je mozne ze dievca ktore ma 15 este nedokaze mat vaginalny o

ads

no ved stat sa to moze kazdej ale starsia zena je na to lepsie pripravena ..rony ma pravdu o com to je v 15tich? o laske o odovzdani sa tomu druhemu? alebo o splneni fyzickych potrieb?

sexygirl

no vids Rony aspon sa nemusia ty 8rocny cpat tabletkami este lebo oni este oplodnene nemozu byt vidis aspon aku vyhodu budu mat. To je co?

babygirl

no to ano niektore baby chcu byt in a tak..to by tam nemalo byt ale vsetko ide do predu malo by to byt ked sa baba na to citi a je tu ze ma 15 a chce vediet o tom orgazme a ked sa na to citi tak co...

rony

ja si myslim, ze v 15 by este mohli pockat, aj ked si myslia,z e vsetklo vedia a vsetko zvladnu, opak je pravdou.
to ze dnes skor ludia dospievaju je pravda. ale co, o 20 rokov nam budu sexovat 8 rocni a nebudeme sa cudovat?
clovek by mal zacat az vtedy ked sa na to citi, a nie koli tomu ze vacsina kamosiek to ma za sebou, niekde na diske alebo na chate, a tak aby nezaostavala nabere prveho odblanovaca a ide bezhlavo do toho. len malo % 15 rocnych to robi z lasky a po nejakej dobe chodenia.

babygirl

no jo moze byt jasne ale to sa moze stat tak isto starej..ziadna anticoncepcia nie je 100% tak co? nesexovat alebo ako?

ads

a ty si pocula uz o tom ze kondom nie je 100%na antikoncepcia? vies kolko deti sa narodilo aj po pouziti kondomu? vela:)

sexi girl

Neviem co proti sexu od 15rokov mate. Ja mam 35rokov a zacala som v 13sexovat a stale sa citim pri tom ako v oblakoch.Katika nechcem ta urazit ale podla tvojich reci bud si panna alebo ta nikdo este dobre neuspokojil. skus to s vibratorom to je tiez dobra vecicka a su na ne teraz aj zlavy.