je mozne ze dievca ktore ma 15 este nedokaze mat vaginalny o

hmm

ono to zalezi... mal som babu ktorej vrubkovany kondom nerobil dobre... ale vrubkovane su vacsia istota ako klasicke, kvoli tomu ze su podla mna dôkladnejsie testovane... a takisto tie ultra thin.. su to skvele kondomy, tenucke a velmi kvalitne... sensation ma oproti arouseru iny lubrigant... ten mi nesedi

123456

jo durexy su asi najlepsie, co tu mame... najlepise pleasure max,arouser a sensation ci ako sa vola... a potom este extra safe... a ani pepino nie su spatne (effect a este jedny ale nespomeniem si)... ostatne ani ne... a uz vobec nie nejake farebne kondomy neznamej znacky tie praskaju jedna radost, aj ty a ja a podobne gumy a la primeros....

hmm

nepovedal som najkvalitnejsie.. povedal som kvalitne... ja pouzivam len durex a od nich kadeco ale najradsej arouser alebo ultra thin...

123456

vsetko je raz po prvy raz... aj taky prasknuty kondom :D :D :D ci problemy spojene s otazkou: "meskaju mi kramy. som tehotna nie som?" dlzka (roky) "sulozenia" nevypoveda nic o tom ako je clovek vyspely a zrely... nielen fyzicky ale aj vedomostne (inteligencne) a emocionalne....

hmm

...pravidelne sulozim od 16tich rokov a nic take sa mi nestalo, a pocas plodnych dni je opatrnost na urovni "masaker", myslim ze si fakt davame dost pozor