Tip na naj spiralu vasho zivota

meggy10

ja som mala Meybelline Colosal a dnes som kupila tu v ciernom obale maybelline express mascara, tak zajtra ju prvy x skusim som zvedava, a v dm-ke maju nan akciu stala 5€ a nejake drobne a tak isto stala aj colosal

Martinka2

ta pulse perfection vibrujuca od maybelline je velmi dobra ..perfektne oddeli riasy natoci a predlzi a nemam polepene riasy jak pri niektorych inych maskarach....stoji okolo 6 eur myslim....

laksjdnc

nuz...ja som ich uz vyskusala...uzasna je MF false lash...ale strasne zatazuje mihlanice aspon mne,stipu ma z nej oci a tazko sa odlicuje...ale najkrajsie oddeli a predlzi riasy zasa....hmm...teraz hladam nejaku...v lacnejsich znackach nejake navrhy mate?

Ivka23

Ja som zasa veľmi spokojná s Meybelline Colosal volume express, a celkovo táto značka sa mi páči. Ale neznesiem Astor Big Beautiful, bola hrozná štípali ma po nej oči a riasy sa zlepili, tak som ju radčšej hned hodila do koša.

deni007

Ahojte,jedna z najlepších je fakt Miss sporty XXVolume od Coty,krásne sa nanáša,a dlho-dlho vydrží,no ked sa potrebujem nalíčíť výraznejšie(na večer)potom jedine EXTRA-VOLUME COLLAGENE od Loreál,horšie sa s nou narába,lebo je dosť hustá,ale výsledok stojí za to.

Martinka2

aj tak dakujem :) ... no len oci si mozes nalicit asji jedine s testerom a ja to nikdy nerobim nikdy nevies kto to mal pred tym :( este som zatial na ziadnej liciacej akcii nebola ale mozno raz pojdem :) ...jedine ak budu licit s gosh :P