Cukrovka - hypoglykémia

baby aviril

ejha ako tak teraz spetne citam prispevok eng,tak ma zase predbehol...este si niekto bude mysliet ze opysujem :))

baby aviril

mira ,ten odkaz co si my dala sa cely vztahuje na diabetes typu 2 ak si si nevsimla,kde 13-ti pacienti dokazali stravou vyrazne ovplyvnit priebeh svojej cukrovky iba za 6 dni,co je logicke,kedze vsetci do jedneho tam mali nadvahu okrem doktora (usmev) co je aj patrne hned na prvi pohlad z toho videa,no ja som sa pytal na diabetes typu 1....takze ak uz si mi chcela pomoct odkazom,tak si mohla dat link na prvi typ,ktory by sa aspon trochu vztahoval na moju otazku,ze preco nie je o tom Michi Kushih a jeho vylieceni z dm1 nic popisane na nete,po zadani slov "Michi Kushi" mi totiz ujko gogle-ov aj ked sa snazi ako chcel,tak najde iba odkazy ,kde nie je o jeho vylieceni z dm1 ziadna zmienka,pomozes mi z tym?

- mira

Tak si prečítaj spomínanú knihu Cukr a sul dva bílé jedy. Tam máš podrobne popísané príčiny i spôsob liečenia ťažkých stavov a aj cukrovky 1. typu. Je tam popísaný i postup liečenia hypoglykémie.

eng

-mira,

ospravedlňujem sa, linky mi to v poslednej správe ymršilo, tak ešte jeden pokus

Po kliknutí na Tvoj link: translate.googleusercontent.com

sa objaví nasledujúci text:

"Trinásť diabetes typu 2 účastníci ukázala výrazné zníženie medikácie Cukrovka za iba 6 dní. http "

Aj vo videu na ktoré je v tom googlovskom preklade uvedený link sa hovorí výlučne o diabete 2. typu a nie ako píšeš vo svojich príspevkoch o "ťažkej forme cukrovky 1. typu"

eng

-mira,

Tvoj po kliknutí na Tvoj link: translate.googleusercontent.com

sa objaví nasledujúci text:

"Trinásť diabetes typu 2 účastníci ukázala výrazné zníženie medikácie Cukrovka za iba 6 dní. -odkaz odstránený- "

Aj vo videu na ktoré je v tom googlovskom preklade uvedený link sa hovorí výlučne o diabete 2. typu a nie ako píšeš vo svojich príspevkoch o "ťažkej forme cukrovky 1. typu"

eng

-mira,

Tvoj po kliknutí na Tvoj link: translate.googleusercontent.com

sa objaví nasledujúci text:

"Trinásť diabetes typu 2 účastníci ukázala výrazné zníženie medikácie Cukrovka za iba 6 dní. -odkaz odstránený- "

Aj vo videu na ktoré je v tom googlovskom preklade uvedený link sa hovorí výlučne o diabete 2. typu a nie ako píšeš vo svojich príspevkoch o "ťažkej forme cukrovky 1. typu"

aloe

dia-zivot:ozaj je len jeden jediny,treba vyskusat vsetko.Ak chces, dam Ti kontakt na lekara,ktory je odbornikom a nam v rodine velmi pomohol pri podobnom pripade ako ma Tvoja kamaratka.Nie je to klasicky lekar,uprednostnuje prirodu,mozes urobit konzultaciu aj cez telefon, ak vie pomoct a poradit, povie na rovinu, ak je treba u neho sa objednat,tak vie dohodnut termin.duratnakatka@gmail.com

dia-život

eng dakujem,pokusim sa ešte.Vieš stále to mi vrtá v hlave,ked mi to zistili mala som 7,13.Ked ma obvodný poslal na vyšetrenie na diabetologiu ráno som mala rovných 6 nalačno ešte bez liečby.Teraz som na tabletkách,pritom takisto mám tie hodnoty čo som tu písala.Možno že v tom je rozdieľ,po jedení s pomocou tabletiek mám menej.Pekný den!!!
Ja sa tu trápim s tými hodnotami pritom som došla na to,su na svete aj oveľa horšie veci.Písala som v príspevku neviem sa vyrovnať s tou diagnozou,no medzitým život nám dal znovu facku.Takže moja choroba pripadá uplne maličkosť v uvodzovke,pri tom čo od minulého týždna prežíva moja kamarátka.Zistili,že jej muž má v mozgu na troch miestach metastázu od melanomu,čo mu odstránili pred pár rokmi.Takže už fakt nemám čo dodať.Ozaj len bojovať nevzdať sa a hladať v živote všetko čo je pekné,však máme len jeden život a nie je to jedno aký.

- mira

Dôkaz : www.zdravie.sk
Odkaz je na knihu čínská studie od amerického vedca T. Campbella. Štúdiou zistil priamy vzťah medzi príjmom živočíšnych bielkovín a tukov a chorobami ako je cukrovka, srdcovocievne ochorenia, rakovina a ďalšie.

Štatisticky je dokázané, že cukrovka, osteoporóza, rakovina prsníka a ďalšie sa vyskytujú v krajinách, kde je vysoký príjem mlieka a mliečnych výrobkov a živočíšnych potravín a nízky príjem nerafinovaných obilnín a zeleniny.

Dnešní lekári dokonca doporučujú cukrovkárom ovocie, cukor a v Ľubochni sa ťažkým prípadom podáva biela ryža, mliečne výrobky, sladkosti a ovocie !
Niet divu , že cukrovka sa šíri stále viac a s čoraz ťažšími následkami. Len v našom meste som zaznamenala v poslednom roku 3 nových slepcov.