Zuby múdrosti a krivenie zubov

Príspevok v téme: Zuby múdrosti a krivenie zubov
majuskaja

chcela som sa Vás spýtať či má niekto z vás také skúsenosti že mu v pohode vyšli všetky zuby mudrosti, čiže ma 32 zubov ale cíti tlak v sánke a trpnutie. Chcela by som si dať vytiahnuť zub múdrosti ale stomatolog povedal že nie je potrebne. Ze ten tlak raz prejde ale ja to nemozem vydrzat. rozumie sa niekto do tejto oblasti, Mám aj RTG snímok.pls

ZUBKY

ZUBY MUDROSTI SU NAJVIAC KAZIVE,MNOHO KRAT VYJDU VON UZ POKAZENE, TAK NEVIEM PRECO TVOJ STOMATOLOG ICH CHCE TAK VELMI ZACHOVAVAT??PYTALA SI SA HO NA TO??.AKO DLHO JE TO OD PREREZANIA?/ AK NIE DLHO,POCKALA BY SOM, AK TO NEUSTUPI ZAJDI ZA INYM ZUBAROM.MNOHI HOVORIA ZE SU TO LEN CREPY.NEMYSLIM SI,ZE BY SI V BUDUCNOSTI LUTOVALA niekedy cloveku ozaj chybaju zubky v starobe na zakotvenie protezy:-)/SVOJE ROZHODNUTIE DAT SI ICH VYBRAT,AKO PISEM SU TO KAZIVE ZUBY.

OSMICKY

si vtipny/a fenix-nie som ani labilna ani pyscho:-DD odkial taky nezmysle vies ze sa to nerobi pod celkovou anestezou?necital/a si pozorne, u mna islo o nie zvysli koren ale viac menej vodorovny a NEVYRASTENY ZUB.ja hovorim o nevyrastenych a zatocenych korenoch, kde ti musia vyhodit sanku aby ich vlastne vybrali, si vies predstavit tento zakrok ambulantnne a na ooboch stranach??po operacii bolo jasne ze zakrok nezahrnal len extirpaciu/mojko som zdravotnik/ale aj pracu so sankami,kedze som mala vsetko tak opucjhnute,ze to by nebolo mozne len pri rezani dasna a vytiahnutiu zubov.

Majuskaja

Poznáte niekto v Presove kvalitného stomatologa, ktorý vie trhať zuby mudrosti? Na hornej sánke mi najviac prekážajú

majuskaja

A ked mi už vyšli všetky osmičky všetky,-(...a môj zubar ich ťahať nechce, povedal mi ze ten tlak a krivenie zuby je zo stresov a nie z o zubov mudrosti,-(

fenix

nerobia to v celkovej anestezii,iba pre psychicky labilnych a nespolupracujucich z dovodu psychickeho ochorenia sa robi vynimka.toto plati na heydukovej v ba.

OSMICKY

mne vyberali osmicky este neprerezane pod celkvou anestezou ked som mala 16.na stomatochirurgii na haydukovej,Ba.mala som akurat zacat nosit strojcek a na rtg panoram.snimke ortodonticka zistila,ze mi korene osmiciek, dolnych nerastu zvisle,ale sa tocia a idu vodorovne, cize tlacia na sedmicky.takze isli von.horne ani neviem kedy mi narastli,akurat si pocitam zuby a mam ich tam:-DDD

fenix

majuskaja
v 25 rokoch dochadza k prestavbe celej sanky,preto sa problemy teraz ozyvaju
8 treba urcite vybrat,budu s nimi problemy,najlepsie sa vyberaju ked este nevysli von

anjelicek

ahojte,ja mam 21,vyrastli mi vsetky styri a preklinam ich.tak mi vykrivili zuby ze som ako upir s diviakom dokopy:) ocne mi vystupili dopredu a spodne zuby,hlavne 1-tky nalavo aj napravo mam uplne krizom a vobec mi nesedia na stred s vrchnymi,ale spodne zuby mam posunute dolava.rano sa niekedy zobudim a nemozem ani z rozka odkusnut ako ma sanka boli.a navyse vrchne osmicky mi nerastu rovno,ale smerom von,takze az sa mi raz pokazi neviem ako sa mi tam zubarka dostane.a riesenie zubarky??jeden zubok spodny by trebalo vytrhnut,a rovnatka,za ktore by som dala cca 60 tisic ked som po 18-tke,a kdeze mam nato ako studentka vziat?? takze mi zostava byt so zatvorenymi ustami a neusmievat sa velmi:-(