VICHY Dermablend

Tina5131

hassy: a ten make-up od max factoru čo si o nom písala tak kolko asi stojí ?? a ten existuje aj normálne bledy na taku porcelánovu plet??ten odtien...... a wieš ja by som aj ten dermablend vyskušala raz lebo ja mám aj pehy ktoré treba zakryt na niekedy mam dost vyrážok ale bojím sa že bude tmavy....ten opál

hassy

inak je pravda ze sa po tom dermablende zacnes skoro lesknut...ja pouzivam k nemu puder dermablend- bezfarebny, cisto len preto aby pohltil maz.. ale ako hovorim, ak nemas rozsiahle akne, iba zopar vyrazok, je to pre teba uplne zbytocna investicia...

hassy

tins ak mas len tak malo vyraziek, tak ti je ten make-up zbytocny...su aj ine krycie, a su tiez dobre a su podstatne lacnejsie ako ten vichy... nie za vzorku sa nic neplati... neviem aku mas presne plet, ale podla mna ti tmavy bude...nemas nejaku kamosku ktora by ho pouzivala, ze by si si vyskusala?
inak ked mas malo vyrazok, skus napriklad max factor -pain stick (tusim ze tak sa vola) je sice drahsi, ale dobre sa nanasa, lebo je tuhy, pekne kryje, nevysusuje pokozku, a straaaaaasne dlho vydrzi... ja ho uz mam druhy a rok a stale je ho plno, a toho pouzivame s maminou obe...ja sice len ekd nie som opalena, ale aj tak vydrzi...tak skus ten...a tini ak si budes skusat make-up v drogerke, tak ho neskusaj pod tym ich svetlom, vacsinou v DMku maju take neprirodzene svetlo, kde nevidis ci je tmavy ci nie, nromalne chod az ku vchodu a na dennom svetle ho skusaj :)

perla555

Ahojte tak je ten make up naozaj taky dobry ja mam dost mastnu plet ze sa mi po par hodinach zacne lesknut az uz som odskusala vseliake makeupy pouzivam samozrejme aj puder a aj tak vzdy ten isty vysledok..ale tiez som dost bleda takze ten opal 15 neni na taku bledu plet?

Tina5131

hassy: mám akné ale také malé a málo a nie až tak moc :) ja mám porcelánovu plet takže mi bude tmavy?? a za vzorku sa nič neplatí žE??

hassy

inak STRASNE vysusuje plet, takze ak nemas nejake velmi velke akne, alebo neviem.. "defekty" ktore treba velmi zakryvat, kup si radsej iny...su aj ine, lacnejsie a taktiez dobre

hassy

tinka opal je najsvetlejsi (15) ale vzorku zozenies len z 25..osobne si mylsim ze ak mas velmi svetlu plet tak ti bude aj ten opal tmavy, lebo on zas az tak svetly nie je... inak rpeco chces taky kryci make-up? mas akne, alebo preco?