Moze byt tehotna ?

Príspevok v téme: Moze byt tehotna ?
anonnym

Zdravim. S priatelkou som mal pred 2 mesiacmi nechraneny pohlavny sex. No lenze bol som trochu pripity a neni som si 100% isty ci som vytiahol pred ejakulaciou. Priatelka dostala na druhy den menstruaciu. Teraz uz boli 3 kramy od toho dna ale docital som sa ze zeny mozu mat menstruaciu aj pocas tehotenstva. Takze teraz som sa zacal trochu bat :( Je tam nejaka realna sanca ze by mohla byt tehotna ? Aj ked na nejakych 98% som si isty ze som vytiahol pred ejakulaciou a utesuje ma to ze to bol neplodny den. Za vsetky rady a postrehy dakujem.

biopich

aluska ma pravdu. kup test alebo nech ide na gyndu nechapem ako sa mozete chodit pytat cudzich ludi na forum ci je tehotna...:D bozee...cas ti uteka aj ked je tehotna uz to bude treti ci stvrty mesiac uz s tym pomaly nic nespravite :p

aluska

ako to mam vediet?nebola som tehotna..chod jej kupit test a zistis ako to je...aj tak tym nic nezmenis ked sa tu budes vypytovat, my ti nepovieme ako to bolo..my sme tam neboli ked ste to robili

aluska

nech si urobi tehotensky test a zisti..myslim si, ze neskrachujete, kedze stoji tak do 4 eur
a mas pravdu..su zeny,ktore maju menzes aj pocas prvych mesiacov tehotenstva