90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

M.P.

kočky. 4 dni po 2.vode som sa vážila. a váha mi zas klesla. síce len o 300 gramov, ale klesla. po 1.vode stála neviem ako dlho. takže už ma nik nepresvedčí, že tá voda má význam. nemá!

M.P.

ahoj kočky ako sa dnes máme, kdeže dnes ste? :) už ste sa vážili po 2. vode? :) ja som dnes na vitamíny urobila prehrešok, ulakomila som sa na fašírku, ale moja pažravosť bola potrestaná, keďže som v nej narazila na kus cesnaku z čoho naplo tak, že som ju už ani nedojedla :) nervózna som celý deň ako sa mi blížia štátnice, dúfam, že si to teraz nepokašlem s diétou. idem behať, behať, behať nech tie nervy odídu do kelu. pekný večer vám prajem!

kvetinky

ahojte holky :-)))
mám dnes uhlohydráty a musím vám napísať,že som si osmažila zeleninku - cibulku,uhorku,papriku,rajčiny a reďkovku a na to dala kečup,miešala na panvičke ako omáčku a budem s tým plniť palacinky z celozrnnej múky...
vyzerá to super ! skúste.
čo vy papáte?

kvetinky

MP
noo zajtra si dám asi cestoviny alebo ten arabsky chlieb ktorý tak oblubujem,naplneny opraženou cibulkou a zeleninkou..
večer si dám celozrnné pečivo s medom alebo džemom..ja to tak väčšinou riešim

M.P.

zrejme klasika celozrnné cestoviny + paradajková omáčka + bylinky. nebudem mať čas variť niečo iné. aspoň že to mi ešte nelezie na nervy :) len neviem čo na večeru.

kvetinky

MP
presne tak to aj ja riešim..viacej zeleninky:-))
inak neviem čo zajtra na uhlohydraty..:-/ čo ty chystáš?

kvetinky

janula
hej hej my vieme..ale v mojom prípade ja viac ako 2-3zemiaky neziem aj keby sa rozpučím..takže preto taká porcia...
ako to ide inak

janula10

babulky na obed mozete si spravit aj z "10tich" zemiakov!!hlavne ze na veceru to bude polovica a hlavne ze to spravne kombinujete!!!!naozaj..ja som sa naozaj neobmedzovala v porciach, nikdy som ich presne nevazila a nesledovala...ked som zjedla riadnu porciu na obed tak na veceru vzdy polovica a predsa islo dole:))

kvetinky

mp
by si neverila ale vyjasňuje sa...no ja som mala ryžu ovarenú a k na to som si dala šťavu zloženú z cibulky na panvičke opraženej,červenej kápie a poduseného zelia..zaliate vodou a korením..mňam.výborne