90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

M.P:

inak, ešte som sa chcela spýtať, koľko tekutín ty piješ denne? pamätáš ako som ja pila až 7-8 litrov denne? keď som znížila príjem tekutín, tak som viac schudla. teraz sa snažím neprekročiť tých 3 a 1/2 litra denne.

M.P.

kvetinky najrozumnejšie bude ak počkáme ešte ten mesiac a uvidíme. určite sa ale nedávaj na žiadne drastické diéty, hlavne nie také jednostranné že napr. čisto bielkoviny, alebo iba čisto ovocie zelenina, tukožravá polievka a ďalšie sprostosti, lebo to bude ešte horšie. vravela si, že tvoja mamča je fitnes trénerka, nemá nejakú rada pre teba? čo na to ona hovorí? ak by som neschudla už na tvojom mieste tak možno by som skúsila na raňajky jesť pečivo s niečim, desiata ovocie, obed buď bielkovina, alebo škroby, alebo uhľohydráty, olovrant zelenina a večera už len bielkovina. neprestávaj jesť pravidelne, viac porcií a hlavne nie napr. prestať jesť po piatej a podobne. to sú fakt hlúposti podľa mňa.

kvetinky

MP
na ten vodový deň som jedla ovocie..
inak,vieš o nejakej inej diéte po tejto ak do posledného mesiaca sa mi nepodarí zhodiť niečo?
lebo fakt neverím žiadnemu stravovaniu dalších 90dní že by sa niečo zmenilo ked doteraz sa nič nedeje so mnou..je ešte dajaká iná?

janula10

asi preto ze ja ananas milujem, ako vsetok ovocie..ja doslova zboznujem ovocie..cize ovocne dni pre mna boli velmi oblubene...a specialne ananas tak ten ja mozem stale....a nikdy mi to nic zle nerobilo..tak neviem...

M.P.

aha tak tu máme možno recept tvojho chudnutia :) no nie vážne, janula ako dokážeš jesť ananás každý deň? ja také agresívne veci veľmi nemôžem, lebo vždy dopadnem tak ako dnes - doslovne vyžraté celé vnútro úst, ďasná, jazyk. však to bolí ako šľak.

janula10

babulky inak ananas je velmi dobry na chudnutie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja som ho jedla skoro kazdy den!!!!!

M.P.

kvetinky, inak ty si potom uz nenapisala ako si jedla/nejedla cez vodny den. len si pila stavy z ovocia, alebo si normalne aj jedla zeleninu/ovocie?

M.P.

liuska 13 kg za dva mesiace a to pritom si nechudla z nejakej veľkej váhy. wow! podla mna pri tvojom tempe ešte nejaké minimálne 4 dole dáš za posledný mesiac. budem drzat packy :)

no a musime nejako nasu kvetinky namotivovat, lebo ja uz ani nespim kvoli nej, rozmyslam cim by som jej pomohla. no je toto normalne? :) normalne mi budete chybat, ked tu uz nebudeme pisat :(

tak ja som dnes zacala pekne ananasovymi ranajkami, kaslem sa ja na vodu, bude normalny ovocny den- len uz mam z toho ananasu vyzrate cele usta. aj som rada ze ho konecne dorazim a zajtra ho uz nemusim :)

liuskaa

dobre ranko....)) po 2. vode aktualne vysledky: 168cm/74kg - 1.voda =66kg, 2.voda = 61kg...))
Kvetiky ak mas UH, tak ten posuch je ok, ale sardinky su bielkoviny, tak neviem....(( s 90.dnovkou to nesuhlasi...

M.P. ja si takych ludi nevsimam, co kritizuju diety, hlavne, ak nemaju prehlad o com to je....)) takze v tomto pripade...jednym okom dnu a druhym von...normalne by to malo byt uchom, ale tu sa nerozpravame osobne, ale len citame, kto,co napisal....)))
pekny dnik....))

kvetinky

liuska
tie placky som mala na obed,ja zákusky nejedávam na večeru,mne to vôbec nechutí.dám si tmavé pečivo s niečim vždy..

mp
hej,bola som hladná pred tým dňom a tiež asi ti radim ten ovocny namiesto vody,kedže metabolizmu to neprospieva..

Sandra
nikto nieje na teba zvedavý..my si tu píšeme baby z fora ktorých sa to týka..tí ostatní nech sa zaradia kam patria..