90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

M.P.

kvetinky,

čo keby si skúsila nejaký iný šport, niečo úplne iné než stepper a korčule? skús behávať, alebo aspoň rýchlochôdza, plávať, zober kamošky a zahrajte si volejbal, basket, hádžte si lietajúci tanier, choď na túru niekam na celý deň, vybehni do lesa... to je jedno, len nerob stále to isté dookola. a keď sa nevážiš, tak sa ani nemeraj. lebo má pocit, že ty máš stále v hlave nejak vsugerované, že nechudnem, nechudnem, stále nad tým rozmýšľaš a aj v tom môže byť príčina.

a skús ešte začať piť bylinkové čaje, zelené a biele čaje, puerh, alebo napr si urob čaj zo zázvoru, môže byť z čerstvého koreňa, alebo si ho nasuš, ale nepreháňaj s ním, on je mierne pálivý a dosť hnusný chuťovo, ale všetky tie štiplavé veci vraj napomáhajú chudnutiu. jeden kamarát mi spomínal, že sa mu zdá, že schudol po tom ako začal piť tento čaj, ja ho pijem občas tiež, hlavne kvôli kolenám, keď ma bolia kĺby, ale tiež mám pocit, že aj to možno trošku pomáha. ale nie vo veľkom množstve, lebo keď ho vypiješ veľa bude ťa bolieť žalúdok a preháňa z neho.

M.P.

joj kvetinky, to mi je ľúto :( ale určite to nevzdávaj, stagnácie bolo dosť, tento posledný mesiac sa to určite pohne! a -1cm je tiež lepšie ako nič. keď schudneš 1 kg, to nevidí nikto, ale schudneš centimetre, to vidia všetci :) a ty strašne moc makáš na sebe a cvicíš, tak by som sa nečudovala keby si nabrala svaly a teda ti váha stojí. možno by to chcelo trošku zvolniť, dať občas telu pauzu nie ničiť ho každý deň tréningom. ozaj akú máš váhu teraz? ja už nepamätám váhu každého, výšku máš 165 cm pokiaľ dobre pamätám.

inak, ja mám tiež pocit, že teraz nejde nič dole a tiež by som nebola prekvapená, keby som sa nepohla váhovo vôbec.

ako sa chceš potom ďalej stravovať po 90 dňovke? ja pôjdem podľa ďalších 90 dní, podľa knihy dni, len asi dám vždy na večer bielkovinu - jogurt zrejme.

kvetinky

MP
:-((( čo ti poviem..ako som hovorila,váha sa nepohla ani o gram,mam viac než som mala na vodový prvý deň..včera som vlastne si dala ovocný a dnes ráno na váhe nič..rovnaké..
čo sa týka cm,tak isto.len -1cm z objemu stehien a objemu predlaktia.to je celé..
ti poviem,nebaví ma to...obetovať tolko vecí pre nič..
ja idem dalej mesiac a uvidim čo to dá,neviem či chcem zostať pri tomto stravovaní dalších 90 dní

M.P.

áno. ale veď ty to dobre vieš, KVETINKY :) nestresuj, zajtra sa povážiš, uvidíš že aj kg šli dole ;) SESI sa nám nejako potichúčky vyparila. sesi, kde si? :)

anadi, táto diéta ja skôr pre tých, čo potrebujú schudnúť viac ako pár kg. pre také vyššie váhové kategórie. tak ak máš len nejaké 2, 3 kg, ktorých sa chceš zbaviť, neblbni s diétou, ale radšej spevňuj problémové partie športom.

kvetinky

čauky dietarky,kde ste?liuska?sesi?? haloo?

mám takú otázku,je možné,že i ked sa váha nehýbe pretože asi svaly vážia väčšinu ktorých sa len tak nestrasete ak cvičíte denno denne ale tuk sa mení a tým ubúdaju cm iba?

anandi

m.p.dakujem krasne,doslo mi to,tak na revans.tak zajtra si to pokukam a uvidim jak sa mito bude pozdavat.mozte mi este niekto poradit (kymsom to necitala) ze pre koho je dieta nevhodna?podla bmi nemam nadvahu nevadi?dakujem.

kvetinky

MP
a jéje,dnes som zlyhala..ako to pekne vyzeralo to ovocie ale ti poviem,zle mi bolo z neho a odhladu som nevidela..k tomu som nemala ani džus doma a šlahla som si ryžu so šťavou! ble,zajtra to napravím a idem dalej..:-/

anandi

m.p.dakujem za odpoved a bolo by super keby si mi ju teda poslala v tej elektronickej forme.na wewa080@azet.sk .dakujem ti velmi pekne.som zvedava ake to bude.a keby som sa rozhodla na to dat tak myslim ze s vami tuna by to bolo urcite o nieco jednoduchsie: