90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

kvetinky

MP
jupííííííííí gratulujem k váhe !nezanevrela som na 90dňovku lebo vidím že výsledky baby majú,len hocikomu nemusí práve sadnúť ako mne.:/
ale teraz je mi dobre,vidím úbytok v cm.nevážim sa pre svoje dobro..až o týždeň skúsim..chodím 3krat do fitka veslovať,taky stroj.vyborna vec na celé telo! bielkoviny a bielkoviny stále :)
a som v poho.mam odbúrané cukry zo stravy tak je dobre:)
počasie je búrkové čo sa mi páči haha :d ved doma cvič,brušáky :)

M.P.

ahoj kvetinočky. dnes som sa vážila a od ukončinia diéty som zas schudla pol kila. a to musím povedať, že i keď som zostala pri hlavných princípoch, (teda doobedu jem iba ovocie, obedy mám vačšinou podľa 90dňovky ale v poradí v akom chcem a večeru buď to čo na obed/ bielkovinu/ alebo zeleninu) aj tak zjem napr. viac pečiva alebo viac sladkého ako pri diéte a aj tak chudnem. no ja mám pocit, že u mňa to môže byť aj tými liekmi, že proste chudnutie sa mi naštartovalo a tým že beriem lieky na šž tak chudnem ďalej.

som rada, že aj tebe sa konečne po dlhej dobe darí a konečne budú nejaké výsledky ako odmena za to tvoje makanie na sebe :) prečo sa nevážiš? máš zakázané? ja by som bola strašne netrpezlivá :)

inak ja tiež mám hodne často bielkoviny, niekedy aj dva tri krát po sebe na obed a so športom je to posledné dva týždne biedne, nemám veľa času a keď konečne mám čas, tak prší a nedá sa ísť von :) som zvedavá ako sa to odrazí na kondičke. zas nebudem vládať behávať :)

kvetinky

MP
jeej tak to ma teší že si tak pekne schudla.takže ja som ju dodržala a hned nabehla na režim tej odborníčky,teda bielkovinová strava pre začiatok a nevážim sa..som na nej týžden,3krat do týždňa fitko a jeden druh športu..a vidím nejaký cm dole..z brucha aj nohy som si všimla..nevážim sa ešte,uvidim o mesiac a určite sme v kontakte :)

M.P.

ahoj kvetinky.

dokončila som diétu s výsledkom -13 kg. odvtedy som sa nevážila, ale určite som nepribrala, skôr ešte schudla. v podstate dodržiavam dni podľa 90dňovky, ale dávam si ich ako chcem, poprípade na večeru mávam bielkoviny, alebo len zeleninu.

prepáč, ale ozaj teraz nemám čas veľmi sem písať. ty sa pochváľ, ako si na tom s tou diétou od tej ženskej :)

M.P.

ahojky kvetinky.

moja, tu som, len nemám teraz čas chodiť sem a písať, veď vieš, nestíham :) v sobotu mám 90. deň, ale v podstate už len striedam B,Š,UH. v nedeľu sa odvážim a dám vedieť.

dúfam, že sa ti podarí konečne zhodiť čo to diétou od tej pani.

v nedeľu sa teda zastavím a zhodnotím a môžme pokecať :)

kvetinky

MP
ahojky,kde si?? len som chcela dať na vedomie,že som bola u tej pani čo sa venuje odbornej výžive a fitnesku..a super rady,hlavne ma znadala za tie cukry z ovocia a nespravne kombinovane cvičenie..v piatok idem pre zostavenu dietu + cvičiaci proces, meranie tlaku a tempa,ktoré nemože prevyšovať lebo potom sa tuky už neodburaju ale nadobúda svalová hmota.tak sa teším..s 90dňovku som skončila čo je vlastne viac než jasne,že to dieta není pre mňa..
ako sa darí?