90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

anandi

m.p.dakujem za odpoved a bolo by super keby si mi ju teda poslala v tej elektronickej forme.na wewa080@azet.sk .dakujem ti velmi pekne.som zvedava ake to bude.a keby som sa rozhodla na to dat tak myslim ze s vami tuna by to bolo urcite o nieco jednoduchsie:

M.P.

inak, naposledy som túto omáčku zmiešala s ryžou v škrobový deň a nemohla som sa jej dožrať. inak nemám rada ryžu, ale tá ryža sa doslovne "napila" tej omáčky, takže nebola suchá vôbec... a do toho ešte zeleninku- mrkvu, kukuricu hrášok. pre mňa konečne dôvod na to, aby som začala jedávať aj ryžu :)

M.P.

inak, tie paradajky sa úplne rozvaria a pustia šťavu, takže je z toho omáčka. a dá sa to fakt ku všetkému, ku mäsu, ku zemiakom, na cestoviny, na pizzu... skús, možno ti bude chutiť, možno nie. tisíc ľudí, tisíc chutí :)

M.P.

opražím cibuľu do sklovita na troške oleja, pridám na malé kúsky posekané čerstvé paradajky, trošku popražím, pridám trošku soli a bylinky podľa chuti: drvenú rascu, bazalku (najlepšie čerstvú), oregano, kari, čierne korenie, majoránka, niekedy aj pažítku. keď je to príliš husté, tak podlejem trochou vody. pre lepšiu chuť môžeš dať trochu kečupu. ak nemáš rada šupky z paradajky, tak šupka sa dá pred nakrájaním z paradajky stiahnuť, alebo môžeš použiť paradajky z konzervy, tie zvyknú byť už ošúpané. a je to :) ja som na nej úplne závislá, milujem paradajky. jedávam ju ku všetkému pomaly.

M.P.

anandi, je to kniha, celý názov znie "90-dňová rozlišovacia diéta" + druhá kniha po skončení diéty "90-dňová rozlišovacia diéta - Ďalších 90 dní"

ale existuje samozrejme aj v elektronickej podobe, ak chceš, nechaj na seba email, večer ti pošlem.

aj tak si väčšinou varíme podľa seba a vymýšľame si recepty, hlavné je prečítať si ten úvod, aby si pochopila o čo ide a ako sa delia potraviny na dni, čo môžeš v ktorý deň jesť.

anandi

ahojte:),mate odniekadial navod na tie vodove dni a ovocne dni a uhlohudraty a bielkovinove co tu citam?je niekde presny navod na takuto dietu?dakujem vam!

M.P.

lDenzl ďakujem, respektíve ďakujeme.

kvetinky ja sa zas teším na zajtrajšie bielkoviny, urobím si zas paradajkovú omáčku s bylinkami a eidam na kocky do toho keď to vychladne, lebo nechcem vyprážať syr. mňam :) ale zajtra tu písať zrejme nebudem, aby som ťa neprovokovala zbytočne :) drž sa. inak, ty máš aj môj mail, tak ak chceš môžeš mi tam napísať napr.číslo icq, skypekontakt atď. môžeme aj inde "pokomunikovať" ako tu.

kvetinky

MP
máš pravdu,ja to urobím presne tak isto..dnes cítim hlad normálne,musím sa nalievať džusom snád..a zajtra mam vodový deň,takže opäť bieda...no nech je už nedela a dám si pangasiusa so zeleninou :D

lDenzl

M.P-:)
Myslene v dobrom,aby ste si neuskodili viac ako pomohli.
Drzim palce:)
A ten vodovy den.....mas uplnu pravdu co si pisala:)