90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

M.P.

lyly aj mi ti držíme palce. najťažšie je vždy začať a zvyknúť si, potom je to už v pohode.

13jana123 recepty k diéte sú v knihe 90dňová rozlišovacia diéta. a keď si dáš trošku námahy a prečítaš si dozadu čo sme tu popísali, tiež nájdeš kopu receptov :)

M.P.

silvus, doma asi vedia čo robia a prečo ti nedovolia držať diétu. majú ťa radi a nechcú aby si sa im stratila pred očami. keď sama nevidíš ako ti ppp ničí život, musí na teba dozerať niekto iný. áno, je to tvoj život, ale porozmýšľaj nad tým aký je to život, keď máš ppp. skús si predstaviť ako to zasiahne tvoju rodinu a najbližších, keď sa vyhladuješ na kosť a kožu a zomrieš.

M.P.

to ja sa naopak teraz snažím doklepať tých posledných pár dní bez prehreškov. vlastne vždy spackám len ten ovocný deň, ale najbližší sa pokúsim. ešte aspoň pol kila by mohlo zísť dole za tých 9 dní čo mám dokonca, nech mám okrúhlych 13 a pol kg dole :)

kvetinky, to je fakt frustrujúce :( ozaj nechápem prečo ti už tak strašne dlho stojí váha. viem ťa pochopiť, ja som tiež len priberala a priberala bez ohľadu na to či som jedla len zeleninu ovocie, alebo niečo iné a trvalo to rok a pol. buď rada aspoň za to, že nepriberáš! no ale čo narobíš? len jesť zdravo a čakať...

kvetinky

MP
určite sem budem chodiť,prečo rušiť toto forum ved to nič nestojí sa sem prísť pozrieť no nie?
už sa ani nedá povedať že niečo dodržujem..jem hocijako mi to príde,aj ked sa snažím,dam si sladke aj ked nemam..
proste moja viera v niečo čo sa môže zmeniť zlyhala..a fakt si už neveírm ako na začiatku..

silvus28

Ahojte, ja by som s vami chcela tiež držať túto diétu, ale hoci mám 28 rokov, doma mi to nedovolia, lebo trpím PPP...ako im to mám vysvetliť, že je to môj život a môžem si robiť čo chcem?Ďakujem

M.P.

veď už máme len pár dni do konca :) dúfam, že sem napíšeš občas aj po skončení 90dňovky :) ááá ide sa behať :)

kvetinky

mp
ahojky,tak aj ja by som chcela počuť už kompliment a stále nič :-( v sobotu idem za tou tetou kvoli jedálničku,teraz jem 5krát denne,avšak 90dňovku mám aj dokončím..na orbitreku necvičím ale ked je pekne idem na bicykel daleko alebo na korčule..v robote je pohoda,len čo ked mňa trápi uplne iná vec ved vieš..:-(

M.P.

ahojte baby. tak prvé štátnice za mnou :) ste držali packy :) ešte dve skúšky, obhajoba a štátnice na druhej škole :)

liuska tebe to ale šlo dole neskutočne rýchlo :) ja mám zatiaľ dole -12, 5 kg. a to už aj porušujem, ovocný deň som posledných pár krát skoro vôbec nedodržala, ani včera, ale nejako ma to ani neštve, lebo aj tak chudnem :) a moc sa to o to chudnutie teraz ani nestarám, sú dôležitejšie starosti. inak včera som stretla jedného kamaráta, ktorý ma videl naposledy vo februári a dostala som taký kompliment, že až :) takže som rada, že to konečne vidieť. na svoju výšku 175 cm mám už relatívne normálnu hmotnosť 73,5 kg, teda minimálne podľa BMI už nemám nadváhu :) takže spokojnosť obrovská. len musím napraviť to čo som posledné dni zanedbala- nebola som už zo 5 dní vôbec behať... a dnes to akurát vyzerá na dážď :(

kvetinky aj som si myslela, že výsledky ti nič neukážu, keby bol problém v hormónoch, tak to by si mala všelijaké starosti, od nespavosti, cez únavu, vypadávanie vlasov, stratu menš. cyklu a podobne a nechudnutie to by bola tá najmenšia z nich. problém je, len, že musíš nájsť niečo čo zaberie tebe. len bacha na rôzne drastické diéty. podľa mňa keď ti nezabrala 90dňovka, nepomôže ani žiadna iná, len dlhodobé dodržiavanie toho čo ti poradil ten lekár. inak ten jedálniček od tej jeho mamy už máš? a ako sa darí v práci? spokojná? :)