Bolesť chodidla, priehlavok, pocit pálenia

Príspevok v téme: Bolesť chodidla, priehlavok, pocit pálenia
jarmila X

Mám niekoľkotýždňov bolesť chodidla, spodok päty, priehlavkove kosti a v oblasti , kde sa pripájajú ihlica a píšťala ku priehlavkovej kosti-v tej oblasti cítim bolesť až na nevydržanie už i pri kratšej chôdzi. Je to akosi bolesť na začiatku klenby nohy. jedná sa len o pravú nohu. Posledné dni už to postupuje i na vonkajšej strane chodidla

dedo38

dobry den,5-6 rokov pocitujem palenie prstov na nohach spojene z opuchom na chodidlach/akoby som mal silikony v chodidlach/je to tak ze nemozem bosou nohou stupit na holu zem,vtedy je to intezivnejsie,ale ak si dam ponozky a obujem hocijaku obuv necitim take palenie a ani tak velky opuch,kazdy vecer ked dam ponozky dolu palenie je neznesitelne...bol som aj u lekara na vysetreni no ten mi povedal ze tam nic nevidi ze simulujem to vsetko bolo pred 5 rokmi od vtedy som k lekarovi nesiel a palenie sa prenieslo aj na druhu nohu zatial iba trosku ale uz to pocitujem aj tam...poradte pomozte prosim dakujem

anna2841998

Ahojte. Ja trpím ako pes..... Strašňe ma bolí klemba na pravej nohe, . Začalo to od januara keď som začala nosiť ortopedicke vložky do topánok. Ledva stojím na nohach. Niekedy to je na nevydržanie. Celé noci nespím. A ku ortópedovi som objednaná až 2.4 ...nwm ako do vtedy vydržim. Už nechcem takto trpieť, a každú noc sa prebudzať alebo zaspávať s plačom. Mám len 15 rokov :(( čo mi na to pomôže :((((

michna

Dobry den. Hravam amatersky hokej stvrty rok. No uz v tretom zapase tejto sezony som zacal mat bolesti a palenie v priehkavku co som predtym nikdy nemal. Viete mi poradit ako to cim skor vyliecim a dovod vzniku bolesti (zapalu) popripade ako tomu predist do buducnosti? A moze byt nebezpecne aj napriek bolestiam hrat hokej nadalej?
Dakujem.

misica878

Ahojte,potrebovala by som radu pre svoju kamaratku,ktora trpi neznessitelnymi bolestami laveho chodila,bolest je ostrejsia.Lekar jej dal ortopedicke vlozky a odvtedy trpi bolestami.Prosim ozvite sa na moju mailovu adresu.Za rady vopred dakujme

Ivka 1

Bolest noh chodidla ,clenky , kosti predkolenia mozu byt sposobene nedostatkom vapnika. Dokonca aj deti 9-10 rocne v obdobi rastu mozu bolievat nozicky ak velmi rychlo rastu . V kostiach sa tvoria rastove strbiny ,co sposobuje bolesti.
Takze je potrebne doplnit vapnik+ horcik + molybden najlepsie v zmesi mineralnych latok a stopovych prvkov organickeho chelatoveho zlozenia. Dennu potrebu vapnika pokryva aj 100 g tvrdeho ementalu.

MEGAN 44444

mna bolia obe chodidla ked chodim sa da ,ale aj tak bolia a ked si ich natieram tak vrch chodidla ta bolest je ina taka paliva citim kazdu cievku kost ja ani neviem ako to opisat no a ked si lahnem tak bud v jednej alebo v druhej ma stekli svalstvo tak intenzivne ako keby stahovalo vojvolne svalstvo a ked ho stahuje nma tam tak ako keby zastekli nemozem spavat a neviem co to moze byt .ak mozte poradte mi dakujem