kriza vo vztahu..

Príspevok v téme: kriza vo vztahu..
lorry1

po roku a pol mam s priatelom krizu alebo ako to nazvat, dali sme si pauzu, lebo vraj chce zistit ci mu budem chybat a ci v tom chce pokracovat..vraj je v tom aj stereotyp, aj to ze to nieje uz take silne ako na zaciatku, nevie ci ma lubi...povedal mi ze mu mam dat cas a on sa mi ozve, ale dlho sa neozyval tak som sa ozvala ja a bavili sme sa uplne normalne oslovoval ma tak peknucko, tak preco to takto chce? ved by mozno stacilo si vydiskutovat vsetko co viedlo k tomu, ze to takto dopadlo, a vyriesit to, ale on to nechce, chce pauzu..on vravi ze je to v nom, ze ja zato nemozem a ja zase obvinujem seba..on sa chodi von odreagovavat a ja revem do podusky a cakam kedy, a ci vobec sa mi ozve...mate este niekto podobne skusenosti? ci odlucenie este viac upevni vztah, alebo naopak?? aj ked viem ze to je urcite individualne...ale neviem co mam robit, ako sa chovat, mal by sa snazit on, ale skorej sa snazim ja aj ked viem ze by som asi nemala..ale nechcem ho stratit:(

lorry1

lily a preco nemas zaujem o sex, lebo vyzera to tak akoby cely problem bol tam.. nepritahuje ta uz? alebo to bolo tak od zaciatku? moznoze mysli len na seba a preto si stratila chut...
ved to mi aj ten moj vravi, ze to bolo skvele a vynimocne pre neho a ze som jeho zlato a tak..tak nechapem o com rozmysla, ved mne sa zda ze on bol vzdy ten, co z nas dvoch lubil viac, aspon mi to tak pripadalo a vzdy ma to mrzelo ze ja som asi ta co menej..a teraz sa to asi zvrtlo alebo co..

Lily.

Aj ja by som asi ziarlila, ked by si nasiel inu ci vratil sa k byvalej...chybala by mi ta dovernost medzi nami, ta vynimocnost. Tiez neviem co chcem:( a zaroven neviem ci ho lubim. Je to proste moje zlato jedine svete, na tom sa nic pre mna nezmeni aj ked uz nebudeme spolu.

lorry1

to by som nedokazala, pozerat nanho len ako na kamarata ked si predstavim co vsetko pekne medzi nami bolo..to nejde...v poslednom case, ked sme mali take blbe obdobie, som si parkrat aj predstavila ake by to bolo mozno spoznat niekoho noveho, ale potom, ked zamnou prisiel s tymto, myslela som ze sa mi nieco stane...zrazu som si uvedomila ze jednoducho nikoho ineho nechcem, zrazu nemam chut nikoho ineho spoznat, chcem len jeho a chcela by som mu vynahradit to co som zanedbavala..ale ako ked chce byt teraz sam? tiez mi pred casom ked sme sa rozpravali hovoril, ze si nevie predstavit ze keby si dame niekedy nahodou pauzu a zbadal by ma s neakym chalanom ze asi by ho prizabil..proste sa mi pacilo ze by ziarlil a potesila som sa ako ma ma rad, a tyzden ci dva nato, si tu pauzu vyziadal..ja neviem co chce:(..

Lily.

Ahoj lorry a nechcela by si ho mat aspon za kamarata? Ja nieco podobneho citim zas k tomu svojmu priatelovi ako ten tvoj k tebe. Chcela by som radsej byt jeho kamaratka, lebo, no proste neviem ci ho lubim. Mozno by to pomohlo aj mne aj jemu, keby sme sa tiez odlucili. Uz mi sibe z toho, jak myslim na inych muzov a mam z toho vycitky. Viem, ze nebudem s nikym, ak opustim jeho, lebo ani prednim som nebola schopna s nikym byt, on je jediny clovek, ktory mi je blizky a iny uz nebude, to jaksi citim. Ale mozno si len idealizujem vztahy a clvoek nemusi zazivat spalujucu lasku, len mam trochu vycitky aj kvoli sexu o ktory s nim nemam zaujem takmer nikdy, cize tym ublizujem aj jemu, ked v tomto zotrvavame. Najradsej by som mala vztah bez sexu a bolo by vsetko fajn, no to prenho asi neprichadza do uvahy:(

lorry1

dakujem ti za radu, vies, ja sa aj snazim niekam chodit, ale vzdyy ked som vonku si uvedomujem ze som sama, a ked vidim ine pary, tak mi to pride luto ze tam nieje somnou ako vzdy a som tam kde som aj bola...ono tam bol este jeden problem, ja som mala trosku take psychicke problemy a schovavala som sa pred svetom a vtedy mi bol na blizku on..strasne som sa nanho naviazala a aj to mi potom vycital ze nemoze chodit s babou ktora je nanom taka zavisla..ja som si to ani neuvedomila, ale ma pravdu..teraz je to ovela lepsie uz nemam take problemy, a chcela by som to s nim skusit odznova:(

lenca45

lorry1, taketo pocity vedia poriadne zozierat cloveka... Ale skus sa aspon trosku preorientovat na flegmatickost, snaz sa byt nad vecou, skus si to vsugerovat do hlavky a hlavne: vybehni si aj ty niekam von. Vykecaj sa, vypni, trosku nieco vypi a mozno stretnes cloveka, ktory bude pre Teba buducou novou laskou. Ako si napisala, u kazdeho su taketo krizy vo vztahu ine, individualne, ale uz po roku a pol? Je to naozaj taky dokonaly clovek a je vas vztah naozaj taky uzasny, aby si si nevedela predstavit novy zaciatok s niekym inym? Je naozaj nutne dat si pauzu, aby som vedel, ci toho druheho lubim? Mozno ano... a mozno je to predzvest rozchodu. Ak by bola, nesil priatela do vztahu, nechaj ho ist... Drzim palce, vela stastia