prostitutky a choroby

Príspevok v téme: prostitutky a choroby
neznamy

zdravim , mam 20 rokov, bol som par krat prostititutkou, raz sex a viac krat oral... vdzy som pouzil kondom, chcel by som sa spytat, je mozne ze mozem byt HIV pozitiv?? alebo ine choroby??? ako mam dalej postupovat??? mam hrozne depresie, na nic ine nemyslim len na to ze co ak som nieco chytil... prosim, kazdy prispevok pomoze...

carbo

Čo vám to drbe chlapi? Ok, ak ide o nejakú exotiku napr BDSM, alebo dve teenagerky, ale platit za obyčajný sex?

Lawaree

Myslím si, že sa zbytočne obávaš - nič Ti nehrozí, ja šlapky mávam často - sex jeddine s gumou, orál bez. Teraz mám aj ja problém - bozkával som sa so šlapkou a mal som čerstvo vytrhnutý zub, takže mám isté obavy - vid môj príspevok. Ty sa ale ničoho báť nemusíš - len si šlapiek uži, kým si mladý :-)

aluska

kolko bude este tych tem..ved ti hovorim, chod sa dat vysetrit a uvidis ako na tom si...tak to pri prostitutkach byva

AIDSSSS

AIDS je všeobecne povedané znížená imunita celého tela. A zbytocne nestresuj,radsej vyber nieco na zvysenie imunity ako zralocia chrupavka, biopron,atd...