Menzes - otazka

Príspevok v téme: Menzes - otazka
sherMan

prajem vam prijemny den. priatelke uz niekolko dni meska menzes. Vzdy ju istu chvilu boli brucho, aj kotniky a uz uz sa zda ze to pride, ale potom vsetka bolest prestane a isty cas sa nic nedeje. Potom znovu na chvilu pride bolest a tak znovu nic. a takto sa to opakuje. pricom ta bolest nieje az uplne taka ako obycajne, ale priatelka tvrdi, ze je taka ako vzdy, ked blizi menstruacia. napriek tomu jej nie je vsetko jedno. zaujimalo by ma teda ako to vyzera ked vynecha menstruacia kvoli babatku? boli to, alebo sa nedeje vobec nic, proste bez vsetkeho? ja sa ju totiz snazim upokojit tym, ze ak by nieco taketo hrozilo tak by ju brucho nebolelo vobec, proste by sa nedialo nic. mam pravdu alebo nie? dakujem za odpovede, a prosim bez nejakych vysmechov, niesom nijaky hlupak, len chcem sa uistit.......

zuzula28

AHOJTE BABENKY,CHCELA BY SOM SA OPYTAT MALI SME S MANZELOM POHLAVNY STYK PRED TROMA DNAMI A NIESOM SI ISTA CI MI TEHOTENSKY TEST UKAZE CI SOM ALEBO NIE,NESKA MA ZACALO BOLIET NA MENSTRUACIU BOLIA MA PRASIA AJ KRIZE CITIM SA SLABA RAZ MI JE ZIMA RAZ HORUCO,ALE TEN TEST SOM SI SPRAVILA A VIESIEL MI NEGATIVNE,MOZEM BYT TEHOTNA LEBO NIESOM SI ISTA MAM TAKY POCIT ZE KAZDU CHVILU DOSTANEM MENSTRUACIU SAMOZEREJME ZE MI MESKA ASI 3 DNI DAKUJEM ZA RYCHLU ODPOVED

Denisa123

Dobry den. chcem sa vas opytat ako vas boli brucho ked mate menzes? viem ze u kazdej zeny je to inak niekoho vobec neboli ale aspon nieco by pomohlo. alebo priznaky..... dakujem

datelinka

sherman, niektoré ženy nemajú žiadne príznaky tehotenstva, niektoré veľmi slabé, ja som mala nevoľnosti až od 8. týždňa tehotenstva. zbytočne tu polemizujeme a teoretizujeme. hľadáš argumenty tam kde nie sú. potrebuješ dôkazy a nie argumenty. nech sa vám darí.

darika

sherMan
ale ved mozes pytat aj pisat,ale to len vam dvom dobre chceme,ked ti radime ten test.Vies ako sa vam ulavi?Ja viem co su to za nervy.

sherMan

nie je to celkom tak ako pisete ohladom mojich umyslov. viem ze vase rady su nie len uprimne ale aj dobre, a to co ste mi navrhli by bolo fakt najlepsim riesenim. priznavam ze zbytocnym rozkecavanim tu nic nedosiahnem, tak uz budem trosku tichsie, a dufam ze vsetko dobre dopadne. dakujem vam vsetkym co ste napisali za rady

darika

no vies co...ak ju toto ma stresovat...Budes tu len pisat,namiesto toho,aby si sa mal k cinu?Na zaciatku si mal strach,ze dostanes negativne odpovede.Nedostal si ziadnu,len sa ti snazil kazdy poradit.Tie negativne mozes cakat teraz,pretoze tvojimi otazkami nevyriesis nic.

sherMan

este jedna vec by ma zaujimala. nemysliet si ze ak meska menstruacia kvoli tehotenstvu nemali by to vsetko sprevadzat aj ine priznaky? nevolnost a toto vsetko ostatne? nevravim ze tie priznaky sa dostavuju hned, lenze nam uz ubehlo viac ako mesiac od posledneho razu co som bol v nej, a to som, ako som uz nizsie opisal, ani do nej nevystrekol. a teda si myslim, ze ak by aj nieco malo byt, tak mesiac nie je nahodou dost dlha doba na to aby sa objavili aj ine priznaky? priatelku uz dost vraj boli brucho, aspon teda ona hovori ze je to uz akoby mal prist menzes, avsak stale nic.....s tym tehotenskym testom si to este stale nechavam, nakolko mam pocit, ze by ju to nateraz zostresovalo este viac....