Je mi zle z toho, akou formou sa chovaju zvierata na velkofarmach

Príspevok v téme: Je mi zle z toho, akou formou sa chovaju zvierata na velkofarmach
lillyann

Naozaj som netusila, ze nieco take sa deje aj v krajine, kde zijem, proste, ze aj ja do toho svinstva prispievam. Rada jem maso a nemienim s tym prestat, ale vazne si musim naist nejaku malu farmu a dodavatela z eko chovu, lebo mi je nazvracanie co tie hieny ludske dokazu urobit, aby zarobili..
Ved to nie je v poriadku, ked jedno kura v akcii stoji 2,5 eura!! Kde sa stratila ta zvysna hodnota? Si staci domysliet.
Ja uz neviem, kde sa ludia naucili takej nechutnej krutosti :/

lillyann

osobne si myslim, ze rezignujuci postoj napr aj k tomuto je to najhorsie, co pre tieto zvierata mozme spravit :/

ja sa neuspokojim s tym, ze tento svet je zly a preto pokrcim plecami.

Ale ako toto dat vediet co najvacsiemu poctu ludi??? Inak sa to nema sancu zastavit.

(inac, kedy si som si robila srandu z greenpeacu- myslela som si, ze im uz sibe)

zuzic

lillyann je to smutne a krute bohuzial taky je dnes svet. a na nestastie netrpia len zvierata ale aj ludia a to vzdy ti ktori si to zasluzia najmenej...

lillyann

podla mna zvratenych veci je na tomto svete neurekom. Zvratene je aj to, ze ludia tyraju zvierata aj inak, zhodia ich z mosta a smeju sa, podlapia ich, vyrabaju kozuchy aj ked ich nikto z nas k prezitiu nepotrebuje...
Ak sa ma stat nejaka prirodna katastrofa, ktora by zmasakrovala cast ludstva a oslobodilo by to aspon cast zvierat na farmach (nie len na maso) tak som za....

Ach boze, sun, aj ja nenavidim ludi (nie vsetkych, ale tych co v tomto systeme hrabu a hrabu na ukor cohokolvek: prirodneho prostredia, zvieracieho pohodlia alebo aj ludskeho zdravia).

Denz.

sun- ano mas pravdu......
len horsie je,ze su aj taki ludia co neznasaju ani vlastnu krv....
Dokazu ublizit nie len ludom,ale aj svojej vlastnej rodine.........a to je podla mna zvratene.

lillyann

ale viete co je na tom najhorsie? Ze aj ja sa na tom podielam! Kupujem to maso z tesca a inych supermarketov a odkial to asi pochadza? Z takychto svinskych velkochovov!
Aspon uz tie bio vajicka par mesiacov kupujem, ale maso som zatial nezohnala :/

Ludia (ti farmari) si zasluzia za toto zomriet, je to nechutne...

sun0808

Denz,nehadzem.nato mam zivot prilis rada,a patria don ludia,ale zober si,ze clovek,kt.robi radost ublizovat zvieratu,alebo taky,kt.na tom ryzuje kdesi ma rodinu a vychovava deti.
A je natom smutne to,ze sa to nezmeni.

sun0808

no,mne je zle!cloveku sa verit nechce!
a to prirovnavame ludske monstra k zverom!
momentalne moj stav vystihuje tema "neznasam ludi"