Fotky z minulosti

katka...

Tiez si myslim, ze ak na to nepozera kazdy den, tak je to v poriadku. A asi si to dal na CD, aby tie fotky nemal roztrusene v PC. Proste si urobil take spomienkove CD. Ved je to jeho minulost, tu nemoze len tak vymazat, len preto, ze je s tebou. Ty si znicila vsetky fotky z minulosti? Ja napriklad mam tiez fotky byvalych priatelov zo spolocnych vyletov a dovoleniek, predsa neznicim fotky z Grecka, len preto, ze som tam bola s niekym, s kym uz nie som. Ale nepozeram tiez na ne kazdy den.

lluullu

asi si to cd spravil, aby tie foto nemusel mat v pc, aby to neznervoznovalo jeho priatelku, tak to ma na cd na ktore sa mozno uz vobec nepozera, len je prijemne mat niekde svoju minuluost. Co to mal len tak vymazat/ vyhodit?Dovolenky v inych krajinach, vylety, zazitky? Ved ho nemoze uplne izolovat, potom jej utecie.

lady24

Jedna vec by bola, ak by to bolo cd specialne vyrobene nejakou jeho byvalou, co dostal ako darcek a pod. Ale ak na jednom cd su zhromazdene jeho vsetky byvale, pripada mi to divne. Pretoze to znamena, ze tu "kolekciu" sam zostavil a nieco ho k tomu asi viedlo. To je ako zbierka trofeji. Takze mna by v tomto pripade ani tak netrapilo cd samotne, ako skor motiv toho, preco vlastne vzniklo. Aby si sa aj ty v buducnosti nezelane neocitla v nejakej zbierke...

lillyann

adam krt, pekne si to napisal :) ja totalne vdacim hlavne za jeho prvu ex, lebo na nej spravil kopec chyb, preto sa aj rozisli a potom ich zial opakoval, az ja som ho naucila novemu :D

lillyann

To, ze niecomu nerozumieme snad neznamena, ze je to zle :) Ja chapem to rozcarovanie, ze vase ocakavanie, ze teraz ste v jeho hlave len vy a nikto iny z minulosti, toboz z buducnosti.
Lenze ako hovorim, ked spolu boli (on a jeho ex) tak sa rozisli, pre nejaku pricinu, ale snad 2,5 roka netrpeli. Tak ako je vela krasnych spomienok, tak bol aj rozchod a jeho ex je uz passe. A naco ten parfem a fotky? Ty si rada nezaspominas na nieco, co si robila pred mnohymi rokmi a smejes sa tomu (stare vysdvecenia, fotky z detstva, vyletov...). Preco berieme nase vztahy tak vazne? To nie je podobny "vylet"? :) To si nemozem zaspominat? Napr. mne vdaka svojim spomienkam na ne (svoje ex) povedal, ze som najlepsia :) Aj som sa ho spytala preco. Ale s teoriou, ze uz musi mat zmazane spomienky, by sme sa normalne v klude asi tazko porozpravali. On uz potom nemal veeelmi dlho potrebu ocumovat tu krabicku alebo co :)

AdamKrt

Mozno to ma pre to, aby si uvedomil, co opustil a co lepsie nasiel :) Nieco, co mu napomenie, ze urobil dobre, ked sa rozisiel.

Inak, clovek sa moze divat na minulost aj tak, ze ak by si nepresiel niecim, tak bol by mozno niekde uplne inde. Zmeni sa mala vec na zaciatku a na konci su velke zmeny. Mozno by sa do terajsej lasky vobec nezamiloval, alebo ju vobec nestretol. Takze svojej minulosti, svojim expriatelkam mozem dakovat za to, ze je aky je a ze je, kde je.

lost

Ale to je take divne mat veci z minulosti.

Neviem pochopit, naco by mi bol (napriklad) ten parfem byvalej.

Preco by som si ju mal pripominat (az tak intenzivne), ked uz mam niekoho ineho. A ked su to prijemene spomienky, tak naco nastal rozchod..

Dalsia brutlane negativna ved pri rozchode - zostane toho tak vela, ze sa to nikdy neda odstranit..

Nehovorim ze by sa to malo hned vsetko znicit, len neviem tomu prist na chut, preco to tak ludia robia :)

lillyann

je to nefer voci priatelovi, ze sa mu staras do sukromia, nebodaj mu vycitas minulost! aj moj ma krabicku, kde ma fotky, spomienky, dokonca oblubeny parfem svojej byvalej, ved sa mali radi! No teraz miluje teba, ale spominat mu uz zakazes? :/

Aj keby si mu spalila vsetko, co mu ich bude pripominat, spomienky, co ma v hlave mu nezoberies. Tak to radsej cele nechaj tak. Mozes mu vsak povedat o svojich pocitoch, ze si sa rozklepala, zlakla, ze na ne myslieva (skor sa zacudujes, ze on to ma, len ako mozno talisman, ale aktivne pochybujem, ze do toho cumi denne). Naozaj, nechaj mu slobodu.

0vendy

mna tiez rania taketo veci aj ked priatel tvrdi, ze kazdy ma svoju minulost, ja by som sa tazko ukludnila na tvojom mieste, ale nehovorila by som mu to, lebo by som mala potom vycitky, ze som mu tie byvale pripomenula, takze by som to cd odstranila:D