Jeho fotky v nasom byte

Ema132

ja si tiez myslim ze nevyhadzovat..tiez by ma nahnevalo kebyze mi priatel vymaze fotky s mojim ex, su to spomienky na ktorych mi uz az tak moc nezalezi tak keby mu to strasne vadilo v klude by som ich vymazala...ale keby mi to spravil len tak sam bez mojho vedomia tak by ma to velmi nahnevalo..ak chce tak ho vyhodi sam..ja by som sa s nim o tom porozpravala..

darika

ine je mat normalne fotky a poriadny rozdiel nahe.To je ako nejaka uchylka.Ja nemam ani jednu z byvalymi.Nikdy si ma ziadny ani nahu nefotil.Ach jaj.A naco?

Tibianaaa

Co by vas na tom zarazilo? Vsak mate terajsieho partnera .. a co tam po fotkach z minulosti ... ide o sucasnost, zijeme pritomnost. Cize ak by ich aj partner vyhodil a zalezalo by mi na nom a nie na minulosti, bolo by mi to vpodstate jedno!!! A myslim si, ze nahe fotky byvalej v byte nemaju co hladat.

lluullu

fotky nie su nevera, je to cas jeho minulosti, urcite ich nehod do kosa, ved su to jeho veci. Nech to spravi on sam, ak bude chciet. Ja mam tiez fotky z vyletov, z dovoleniek s ex a urcite ich nevymazem, lebo je to cast mojho zivota. A dost by ma zarazilo, kebyze ich raz nenajdem v PC lebo mi ich priatel vymazal!!!

lillyann

Ake mate pravo VY mu hadzat JEHO veci do kosa? Toto by som nezniesla, keby mi partner robil policajta a selektoval, co mozem mat, na co mozem spominat, co mozem nebodaj hovorit...Kde sa az skonci vasa paranoja? Kam az zajde vasa ziarlivost? :/

Tibianaaa

ako som pisala...HOD TO DO KOSA, az potom budes naozaj spokojna, poznam to!!!! Radim Ti dobre, inak budes denne premyslat..kedy si ich pozera? naco su mu? atd.

darika

tak sa ho nato opytaj.Povedz,ze si len bola zvedava a ci ma k tomu cd nejaky vztah.Neopytas sa,budes rozmyslat nad hlupostami a zrat sa po nociach.naco?

borba

Neviem, ci s tym dokazem normalne fungovat..och nemala som sa pozerat, teraz uz viem, ze je to hlupost.
A co sa tyka mojich fotiek z ex, nemam ziadne a naco? neviem mam k tymto veciam iny postoj....