Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to laska?

Príspevok v téme: je to laska?
Aurorea

s priatelom sme spolu uz nieco vyse troch rokov. zo zaciatku asi prvych par mesiacov som bola do neho velmi zalubena, zakazdym ked sa ma dotkol prebehol mi celym telom ten prijemny pocit, rozbuchalo sa mi srdiecko... predtym som mala len par kratkych vztahov, no tych predoslych partnerov som nemala tak velmi rada. postupom casu sme zacali byt spolu castejsie, dalo by sa povedat ze sme si zacali na seba zvykat a prisli aj prve nezhody ako to vzdy byva. napriek tomu nas vztah vydrzal, vyborne sa pozname, je mi s nim dobre, rada sa s nim rozpravam.so sexualnym zivotom som spokojna, no nevieme sa posunut dalej, i ked menime polohy a miesta, stale mi to pripada o tom istom, jednoducho sme sa dostali do takej vztahovej rutiny. citim,ze priatel by chcel nas vztah posunut dalej, mal narazky na zasnubenie. lenze cim viac o tom premyslam tym viac mam pocit ze to nie je ten pravy. neviem ci som len naivna romanticka, ci ocakavam nieco co neexistuje...a preto by som sa rada opytala na nazor inych. ci rutina pride naozaj v kazdom vztahu, ci sa busenie srdca pri dotyku vytrati tak ako u mna vzdy a ci po case je normalne brat partnera viac ako kamarata nez pocitovat k nemu vasen ako k milencovi? co si o tom myslite?

soffa

najprv je zalubenost (mraz ktory ti prebehne chrbtom vzdy ked sa ta dotkne)a potom je laska,(nebeha ti ten mraz po chrbte)napriek tomu ti ten clovek velmi chyba,ak sa nevidite zopar dni,a tesis sa nanho kedy ho konecne uvidis a nemozes sa dockat.

darika

Opustis tohto,najdes druheho a dalsieho a zas a zanovu.Ak ti chyba to busenie srdca,motyliky v brusku a zimomriavky,tak to budes musiet vzdy po case skoncit,pretoze...
vasen trva kratko.Niekde par dni,niekde mesiace.Ostane laska,to mat rad,tesit sa na neho,vediet,ze sa na neho mozes spolahnut kedykolvek,dat si s nim ranajky a ist do kina...Tu rutinu si pestuju partnery.treba si vzdy nieco vymysliet,jeden druheho prekvapit,niekam ist...