Je zena den po menstruacii plodna?ma plodne dni?

aluska

niekto pisali to tu zeny ktore sa snazia otehotniet a pouzivaju ovulacne testy
ale podla teba to co si ty necitas to neexistuje

a co ze si si nevsimol??ty si citas vsetky zenske temy?zacinam pochybovat o tvojej orientacii

levicaaaaa

niekto, možno preto si tu nevidel, že by tu nejaká baba napísala, že to nemá v strede cyklu, lebo sa ešte nepodarilo zohnať nejaký domáci prístroj, ktorý by zisťoval čas ovulácie :D bohužiaľ, je to tak, ale niektoré ženy/dievčatá majú ovuláciu aj tesne po menzese, a máloktorá žena má prirodzene 28 dňový cyklus...

niekto

citala si vobec co som napisal?
si to precitaj az potom utoc ok ?

okrem toho chodim sem ovela dlhsie ako ty a nevidel som ze by tu nejaka baba napisala ze to nema v strede cyklu

levicaaaaa nieco viem naspamat nieco mam v poznamkach v opere
ale preco nie ked tu padaju denne tie iste otazky ;-)

levicaaaaa

niekto, ty máš tieto infošky niekde napísané a len to okopíruješ vždy, alebo to už vieš naspamäť??? lebo, vždy sa tak zasmejem, keď to tu zase vidím :D :D

aluska

niekto pisala tu uz nejedna zena ze sice ma pravidelny cyklus ako hodinky, ale ovulaciu nema v strede cyklu

to co si napisal, je idealny pripad, ale nie vzdy realny, a zena moze mat aj menzes kazdych 28 dni
dokoca poznam zenu ktora otehotnela pocas kramov, lebo len pocas kramov nepouzivali ochranu, teraz maju babo

sanca otehotniet je vzdy, nikdy neni nulova

niekto

ak ma zena pravidelny cyklus tak plodne dni ma

3-5 dni pred a 3-5 dni po ovulacii

ovulacia nastava priblizne v strede cyklu

cize ano pocas menzesu su neplodne dni

to ale neznamena ze nemoze otehotniet je to iba ovela menej pravdepodobne

kalendarna metoda plodnych dni ma pearlov index (pravdepodobnost otehotnenia za rok 5-25% pricom 5 je idealne pouzivanie

cize idealne bude za rok 5 /100 zien tehotnych