help a spol.

Príspevok v téme: help a spol.
fenix

nakolko mam zasa ban,uz ani neviem kolkaty,nemozem napisat do pripomienok.
ja ako jeden z mala som sem pisal k veci,vselijaky hlupaci a uchylaci vypisovali co ich napadlo,vysledok bol ten,ze som stratil nervy,vynadal som im,dostal som ban a oni su tu dalej a urobili z tohto fora pokec.ked som to napisal adminovi,dostal som odpoved,ze kazdy kto si osvoji radu z tohto fora,robi to na vlastnu zodpovednost.
preto tvoje pripomienky nepadnu na urodnu podu,lebo tu ide o pocet kliknuti a nic ine,.dufam,ze si toto stihnes precitat,kym to admín vymaze

levicaaaaa

help, no dík... za podporu ... :D a mám príčinu...dokonca má aj meno tá príčina... a ona sa určite spozná, ona totiž vie, ako strašne ju milujem a ako sa vždy vieme pekne na tomto fóre porozprávať...

:D

ale tak, každý máme nejakú tú svoju "alusku" :D

uhlie

Fenix,

tvoje prispevky by mali byt konstruktivne. ked niekomu napises, ze je pi.a, alebo ko.ot, musis mu aj jasne vysvetlit preco je to tak a popripade mu aj naznacit, co ma urobit, aby v tomto stave nezotrvaval. Ja to tak robim a znem s tym velke uspechy. Mnohych ludi som tak uz vyviedol z omylu a robim tuto zasluznu pracu aj nadalej.

Help

he:)))
no aj ja aj barbinka:)))
ale nebudem to rozoberat.....niekto je tu stale a mna nahlasuje rad zaradom:)))
asi sa jej cikuta aj:)