Angína a veľmi silné bolesti hrdla

Príspevok v téme: Angína a veľmi silné bolesti hrdla
Hanka Hanka

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či má niekto podobnú skúsenosť ako ja. Pred dvoma dňami mi na pohotovosti diagnostikovali anginu a predpisali V-penicilin 750 mg, 3x denne. Včera sa bolesti hrdla zhoršili a momentálne nemôžem vôbec prehĺtať, resp môžem, ale s veľkými bolesťami. Pozná niekto niečo, čím dokážem tú bolesť oklamať? Včera som už mala kolapsové stavy z dehydratácie, nedokážem sa napiť.
Ďakujem

Help

a najlepsie je ak si tu megadavku c vitaminu slahnes naraz.....aspon tri balenia po sto tabliet....
mam to overene a ucinok je okamzity.

Peto T

Tantum verde na kloktanie pôsobí aj ako lokálne anestetikum, takže bolesť na chvíľu ustúpi. Treba využiť a dôkladne sa napiť ;-)

Ja keď som mal hnisavú angínu, siahol som po osvedčených megadávkach vitamínu C, ale ten vyžaduje veľa piť, nie je vhodný pri dehydratácii. Kloktal som 1% peroxid vodíka, na striedačku so zriedeným jódglycerínom v destilovanej vode :-) Cítil som sa celkom dobre a V-penicilín dobre zaberal.

luckaaaaaaaa

ja som mala to iste.. v stredu aj silne horucky a tiez mi dali v-penicilin 750mg a zabral mi hned... vo stvrtok to uz bolo fajn:) a tiez ma tak bolelo hrdlo,ze som nemohla nic prehltnut... vydrz a budes ok:) a tie stavy z dehydratacie mam aj ja, ale myslim ze kvoli tomu penicilinu