tip na francuzsku manikuru :)

scarlett555

jully,
takze vravis ze v hypernove?...lebo ja som si jeden kupila u nas v maxe a stoji za take velke....lebo som si dvakrat opilnikovala nechty a uz ho mozem akurat taka vyhodit...lebo mu nesotal ten dsny povrch ale je uplne haldky jak sklo..kebyze mam blocek tak dam reklamaciu :D ...a je dost hruby

levica,
mne sa vzdy pacila francuzska manikura aj ked som ju nemala v podstate...aa vyraznejsie farby mam rada aj ja..naprikald zboznujem cervenu farbu..ale skor tak jar-leto..tiez si myslim, ze gelove nechty nikdy neboli pekne...

jully

podľa mňa záleží aj od osobného štýlu osoby,aké preferuje,a od príležitosti,určite si nebudem dávať na nejaký ples alebo oslavu neónovo zelený lak :D

levicaaaaa

jasné, že ani tie nechutné gélové nechty nie sú...tie podľa mňa ani nikdy neboli, ale teraz sa vracajú do módy pestrejšie farby lakov. krátke nechty ale výraznejšie farby...ale samozrejme, nikto ti nezakazuje nosiť francúzsku manikúru :))

jully

levicaaaaa

francúzka manikúra bude večne in,lebo vždy sa hodí ku všetkému a je jemná,a zároveň dodáva nechtom upravený vzhľad

scarlett555

ten jeden sklený pilník som dostala na vianoce :) je vážne dobrý,ale videla som ho už napríklad aj v hypernove,takže si myslím že ho už majú takmer všade,stačí sa rozhlidnuť...aa francúzku si kúpiš tiež v každej drogérií,kozmetike,aj celú sadu,a keď si chceš len jeden,tak myslím,že na značke nezáleží absolútne.Lak ako lak.Niektorý vydrží dlhšie,niektorý kratšie.Alebo si kúp tie také dlhodobé,že vydržia nepoškodené 3 dni ale ja osobne tomu neverím.AAaa tie tenké štetčeky,s tým sa stretávam len málokedy,ale viem,že teraz v nejakom avone je niečo také :)

scarlett555

praveze nebola in..som citala ze sa zase nosi...a neviem preco by nemala byt..ved to vyzera vzdy prirodzene...ja som si ju nikdy nedavala ale chcem vyskusat ..in nie su dlhe gelove nechty.. ocackane a dlhe tak jak striga na metle :D ...nechty sa nosia kratke a jednofarebne